ne 7.9.2014 |

Zápas Hranice - Zlín

Vicemistr posledního extraligového ročníku a vstoupil proti posledně desátému Zlínu lépe a ujal se vedení. A jen jednou za celé utkání soupeři dovolil, aby vyrovnal – v 10. minutě na 4:4. Pak už domácí vládli a svůj náskok navyšovali. V poločase na tři branky, na konci ne pět. .

Jiří Mičola, trenér Zlína: Věděli jsme, že nastupujeme proti velmi kvalitnímu soupeři, takže prohra o pět branek není zase až tak vysoká. Přestože jsme prohráli, jsem spokojený s obranou, která fungovala. V čem jsme zaostávali, a soupeř nás přehrával, tak byly postupné útoky. Oni v nich získávali, my jsme byli ukvapení. Dále musíme pracovat na zlepšení kombinace, protože bylo až příliš znát, že jsme se sehrávali jen sedm týdnů a hráči si příliš nevěřili, takže máme na čem pracovat