so 6.9.2014 |

Zápas Lovosice - Brno

V poslední sezoně bronzové A.S.A. Lovosice uspěly proti osmému KP Brnu v dramatické bitvě 27:26, po poločase 15:9. Hosté se sice ujali z prvního útoku vedení, pak vedli ještě jednou ve třetí minutě 2:1, ale poté, co domácí vzápětí vyrovnali, se karta otočila. Lovosičtí svůj náskok navyšovali až na šest branek, ale druhá půle vyšla lépe Brnu, které ve stíhací jízdě zápas zdramatizovalo do posledních sekund. V těch mohlo vyrovnat, ale nepřekonalo domácí bránící zeď.

Vladimír Šuma, trenér A.S.A. Lovosice: Jsme obrovsky spokojení s výsledkem a vítězstvím. Do 45. minuty jsme podali velmi dobrý výkon, kdy jsme byli koncentrovaní, agresivní a dovolím si říct i o třídu lepší. Ale v 45. minutě jako kdyby spadla opona, a následně jsme udělali devět technických chyb. Proto i kdybychom dnes vyhráli jen o půl gólu po tom dramatickém závěru, tak budeme šťastní. Jinak ale jde o dobrý základ do sezony. Andrej Titkov, trenér KP Brno: Odehráli jsme v celém zápase jen dvacet slušných minut ve druhé půli, což nemohlo na celkové vítězství stačit. V prvním poločase tým nehrál to, co jsem po něm požadoval. V kabině jsme si to o poločase v klidu a konstruktivně vysvětlili a ve druhé půli hráči plnili moje pokyny a hráli to, co jsem po nich chtěl. Navíc nedělali chyby, proto jsme se blížili k vyrovnání. To se nám nakonec nezdařilo. Máme za to, že nám rozhodčí v závěru zápasu upřeli jasný sedmimetrový hod.