ne 16.11.2014 |

Zápas Přerov - Lovosice

Přerov udržel krok se soupeřem do 18. minuty a stavu 10:9. Potom přišla desetibranková šňůra Lovců, kteří tak soupeři odskočili na rozdíl devíti branek (10:19) a tento rozdíl pak udrželi až do poločasu. Vedení hostující celek zvýšil ještě na začátku druhého poločasu, to už za nimi Přerov zaostával o čtrnáct tref, těsně před koncem zápasu pak zvedli náskok až na patnáct tref a slavili vysokou výhru poměrem 39:24.

Richard Buček, trenér týmu Sokol HC Přerov: „Prvních dvacet minut jsme nehráli špatně a byť nás je míň, tak kluci měli sílu a soupeř nás trochu podcenil, takže jsme hráli vyrovnaný zápas. To bylo do stavu 10:9, ale potom jsme udělali několik technických chyb a soupeř je potrestal. K tomu nám dal další góly z trháků a ze hry a zápas byl najednou někde jinde. Chyby byly většinou nevynucené, při špatných přihrávkách a neopatrnosti. To rozhodlo první poločas i celý zápas, protože potom už jsme se nechytli a zahodili jsme spoustu šancí. V některých okamžicích jsme předvedli dobré akce, ale nebylo to týmové. Gólman nás podržel, měl hromadu těžkých zákroků, ale neumíme toho využít.“

Vladimír Šuma, trenér týmu A.S.A. Město Lovosice: „Vstávání brzy ráno a začátek v neplánovaném čase zapříčinily, že jsme byli za začátku trochu zaskočení asi do stavu 10:9. Myslím, že od 18. minuty už bylo na hřišti jedno mužstvo. Odskočili jsme na rozdíl patnácti gólů. Udělali jsme minimum technických chyb a toho jsme využili, takže slavíme zasloužené vítězství. Všichni hráči dostali možnost si zahrát a výborně zachytal Koňařík.“