so 20.12.2014 |

Zápas Jičín - Frýdek Místek

Házenkáři Jičína vybojovali před zimní přestávkou poslední možné vítězství. Nerodilo se ale vůbec lehce, Frýdek – Místek domácím mocně vzdoroval po celých šedesát minut. První poločas zápasu byl na skóre maximálně vyrovnaný. Jen ve 24. minutě se domácí na krátko dostali do čtyřbrankového odstupu (12:8), hosté ale rychle dokázali znovu srovnat krok. Přibližně ve 40. minutě si domácí znovu vypracovali tříbrankové vedení (16:13), Frýdek ale znovu přidal na obrátkách a deset minut před koncem bylo skóre znovu vyrovnané (17:17). Utkání dospělo do dramatické koncovky, kterou lépe zvládli domácí, když Martin Lepieš v posledních vteřinách vsítil rozhodující gól.

Aleš Chrastina, trenér týmu SKP Frýdek-Místek: „Krátce a stručně: V dramatickém zápase vyhrál šťastnější."

Aleš Babák, trenér týmu HBC Ronal Jičín: „Můžu jen souhlasit. Utkání Jičín-Frýdek-Místek bývají vždy velmi vyrovnaná. Nastřelili jsme několik tyčí. Dva body jsme získali šťastně před koncem. Ale jsme za to velmi rádi."