so 19.12.2015 |

Zápas Jičín - Lovosice

Atraktivní derby sledovali v sobotu večer diváci v Jičíně. V Jičíně se nevyhrává snadno a na závěr roku se navíc domácí házenkáři na soupeře dobře připravili. Hned v úvodu si vypracovali pětibrankový náskok (9:4) a i potom zasypávali branku Lovosic jednou střelou za druhou. Dvě minut před koncem poločasu měli na kontě už osmibrankový náskok a až Klimt s Boučkem zařídili Lovosicím korekci na poločasových 13:7. Ve druhé půli odstartovali Lovci stíhací jízdu a rychle snížili na 14:9. Domácí se ale nedali o náskok připravit tak snadno a znovu odskočili (17:9). Další korekce se Lovcům podařila deset minut před koncem (20:16), tři minuty před koncem to bylo dokonce o tři (23:20), blíž se k soupeři ale nedostali. Domácí si uhlídali bezpečný odstup i dva body za výhru 25:21.