so 3.9.2016 |

Zápas Zubří - Litovel

Po vyrovnaném prvním poločase, kdy se domácímu celku podařilo opakovaně odskočit soupeři na rozdíl tří branek, si házenkáři Zubří začali budovat výraznější náskok až v samotném závěru zápasu. Ještě v první patnáctiminutovce druhého poločasu tahali za trochu delší konec provazu házenkáři Tatranu, kteří se opakovaně dostali do jedno až dvoubrankového vedení (19:21, 23:24). Poslední desetiminutovka ale patřila domácímu celku, který závěrečný úsek hry opanoval poměrem 9:2 a vybojoval tak v konečném součtu šestibrankovou výhru.

Andrej Titkov, trenér HC Robe Zubří: K vítězství jsme se protrápili. V první půli nám nefungovalo nic, hráči, kteří byli ještě nakřáplí a na hraně zranění se pak zapojili a hra se trochu zlepšila, ale určitě nebyl náš výkon dnes podle našich představ.