ne 7.12.2003 |

Zápas Karviná - Kostelec

V dnešním utkání karvinští házenkáři přivítali na domácí palubovce tým z Kostelce na Hané. Do zápasu jak už to bývá zvykem z posledních ligových utkání nastoupila základní sestava tvořená z mladých hráčů. Tým hostí hrál v první půli s lídrem tabulky velice vyrovnanou partii, když dokonce v jistých momentech prvního poločasu vedl o 1 branku. Zvrat přišel ve 20. minutě, když se do branky karvinského celku postavil Honza Novák, který se blýskl několika zákroky a pomohl tak odskočit domácím až tříbrankový rozdíl. Poločas, který se odehrával ve velice pomalém tempu tak skončil 14:12. Ve druhé půli Karviná nenechala utkání napospas osudu a začala pomalu zvyšovat brankový rozdíl. Kostelec nedokázal odpovědět na drtivý nástup karvinských do druhého poločasu a prohrál tak zaslouženě vysokým rozdílem 34:23. Tento zápas byl odehrán ve znamení gólmanů, kteří se blýskli skvělými zákroky. V první půli to byl především bývalý karvinský brankář Radim Rucki a v druhé půli naše budoucí brankářská hvězda Honza Novák.