ne 1.10.2017 |

Zápas Hranice - Frýdek Místek

Po předchozích pěti výhrách domácích týmů přineslo až poslední utkání 4. kola házenkářů výhru hostujícího týmu, konkrétně Orlů z Frýdku-Místku, kteří ve vyrovnaném zápase zvítězili v Hranicích. Hosté byli po většinu utkání ve vedení, ale domácí Cement vždy na konci poločasu mocně stahoval. V tom prvním vymazal tříbrankovou ztrátu a přesto, že ho dohrávali v oslabení, dokázal vyrovnat na poločasových 12:12. V druhé půli pokračovala mírná nadvláda hostí, kteří se opakovaně dostali až do čtyřbrankového náskoku. Klíčové bylo jejich vedení 22:18, které v 54. minutě svou dvanáctou brankou zařídil nejlepší střelec zápasu Martin Kocich. Pepinu pak už ale Magrla v domácí brance nedovolil skórovat a po brankách Perničky (2) a Kozlovského to bylo už jen o gól. Poslední šanci na zisk bod ale Cement nedovedl v nervózní 60. minutě ani k zakončení na branku a Pepino tak slavilo v Hranicích důležitou výhru, která jej řadí po bok Dukly, Plzně, Jičína, Karviné, Nového Veselí a Brna mezi čtyřbodové týmy. Hranice s dvěma body zůstávají předposlední před na body stále dosud čekajícím nováčkem ze Strakonic.