so 30.9.2017 |

Zápas Nové Veselí - Lovosice

Novému Veselí start soutěže nevyšel podle představ, ale předchozí výhra v Karviné ho evidentně nakopla a Sokol v dnešním domácím duelu nedal sebemenší šanci lídrovi tabulky, lovosickým Lovcům. Ti v úvodních kolech třikrát využili výhody domácího prostředí a společně s ROBE byli jedinými neporaženými, ale o tento punc dnes přišli po hodně nevýrazném výkonu. Domácí totiž lídra zcela jednoznačně přehráli, přestože prvních dvacet minut ještě debaklu nic nenasvědčovalo. Lovci byli o branku až dvě ve vedení, ale od stavu 6:8 byl lepší Sokol. Lovosická lavička už během snížení na 7:8 cítila, že je potřeba nástup domácích zastavit, jenže ani oddechový čas Lovcům nepomohl. Veselí čtyřmi brankami otočilo, do šaten odcházelo za vedení 13:10 a díky skvělému Schamsovi to v 47. minutě bylo už 20:11! Dvakrát dokonce manko Lovců narostlo na deset branek, když nejprve Skalický v 49. minutě zvýšil na 21:11 a v 57. minutě další pardubický odchovanec v dresu Nového Veselí Ptáčník upravoval na 24:14. Korekce hostí v posledních minutách byla už jen opravdu kosmetická, a tak se z první letošní domácí výhry radoval Sokol.