so 7.10.2017 |

Zápas Jičín - Hranice

Jen v prvním poločase bylo vyrovnané utkání mezi Jičínem a Hranicemi v pátém kole extraligy mužů, pak se proměnilo v jednoznačnou záležitost pro domácí tým. V první půli drželi hosté s domácím výběrem krok, i když si domácí po většinu úvodní půle udržovali přibližně tříbrankový náskok, v závěru poločasu dokázali Cementáři manko dotáhnout. Ve druhém poločase ale již zcela propadli. Prvních osmnáct minut druhé půle vyhráli házenkáři Ronalu poměrem 8:1 a vypracovali si tak vysoký náskok 21:13. Utkání tak bylo prakticky rozhodnuto a když pět minut před koncem zvýšil Horut vedení domácí už na deset branek (24:14), slavili domácí fanoušci zisk dalších extraligových bodů a průběžnou druhou příčku. Jičín zvítězil nad Hranicemi desetibrankovým rozdílem 27:17, když Cementu povolil za poločas jen pět tref.