so 11.11.2017 |

Zápas Lovosice - Frýdek Místek

Podruhé za sebou se podařilo házenkářům Frýdku-Místku odvézt si v základní části vítězství z Lovosic, když dokázali zopakovat výhru ze závěru základní části loňské sezóny. Pouze začátek utkání byl vyrovnaný a to do stavu 5:5. Pak přišel první střelecký výpadek domácích, díky kterému moravský tým poprvé výrazněji odskočil (5:9). Ještě do poločasu ale dokázali Lovci utkání zkorigovat a v začátku druhé půle pak zápas zvrátit ve svůj prospěch. V rozmezí mezi 43. a 53. minutou ale Frýdek-Místek nepovolil Lovosicím jedinou branku, vypracoval si znovu výraznější vedení (22:26) a vítězství již ze svých rukou nepustil. V trenérském souboji dvou lovosických odchovanců Berky a Krahulíka tak slavil úspěch trenér moravského celku.