so 3.2.2018 |

Zápas Brno - Frýdek Místek

Zápas odstartovali s míčem hráči Frýdku, kterým se nepodařilo první střelou prolomit brněnského brankáře. Celý první poločas se vyvíjel velmi vyrovnaně. V deváté minutě se dostalo Pepino do vedení 5:6, tři minuty poté dostal Stein nahrávku přes celé hřiště a dokázal snížit stav na 7:8. Pět minut před koncem utkání se do úniku dostal Tomáš Cáb, který dokázal proměnit a zároveň získal pro tým dvě minuty přesilové hry. Už se zdálo, že první poločas bude zakončen remízovým stavem, ovšem přesně se zvukem sirény Jozef Hanták proměnil svoji střelu a získal tak pro tým jednobrankové vedení do druhé půle (17:16). I druhý poločas byl velmi vyrovnaný, bylo poznat, že oba týmy bojují na 110 procent, aby získaly cenné podoby. Ve 45. minutě předvedl Koňařík skvělé zákroky, kdy vychytal nejen sedmimetrový hod, ale poté druhou šanci frýdeckého hráče. V 50. minutě začal Frýdek pokulhávat v proměněných šancích, díky čemuž Brno postupně dorovnalo a dostalo se do dvoubrankového vedení, které si domácí dokázali udržet a utkání skončilo stavem 32:20.