Vítězství s Piekarami
08.08.2018  |  

Vítězství s Piekarami

Včera se zrodilo další vítězství nad polským týmem. Tentokrát jsme hráli s týmem MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie.

přípr., středa 8.8.2018

KAR
29:20(18:14)
PIE

Sedmimetrové hody: 3/0 - 2/1
Vyloučení: 4 - 5, ČK: CHromy (Piekary)
Rozhodčí: Suchánek, Pluhař
Sled branek: 2:2, 4:5, 9:7, 14:12, 19:14, 23:16, 26:19, 29:20
Diváků: 100

HCB Karviná: Mokroš, Marjanovič, Brůna 1, Monczka, Solák 4, Nantl 3, Stojanovič 3, Mucha 1, Nedoma 4, Plaček 2, Zbránek 4, Kraina 1, Piatek 4, Wozniak, Užek 2

Piekary śląskie: Chromy 4, Pluczyk a Kowalski po 3.

Komentář k zápasu

Od začátku bylo jasné, že se nebude hrát s podobným nasazením jak v utkáních se Zabrze. Tempo bylo volnější a hráči se nedostali do takového tempa jako právě proti zmiňovanému Zabrze. Na druhou stranu trenér Michalisko opět mohl prostřídat v podstatě všechny hráče a šanci dostali například ještě nedávní dorostenci Mucha s Krainou. Do hry nezasáhl pouze Radim Chudoba, který dostal volno aby doléčil malé zranění, které si přivodil na tréninku.

Zápas byl vyrovnaný cca 25 minut. Poté jsme přece jen soupeři začali utíkat a vytvořili si náskok. V druhém poločase jsme jej ještě navýšili ale spíše díky práci obrany a zákrokům Marjanoviče, který do druhého poločasu střídal Mokroše. Hosté totiž zaznamenali jen šest přesných zásahů. V útoku jsme měli problém se zakončováním, když jsme dokázali zahodit neuvěřitelné množství tutovek. I přesto jsme v pohodě dokráčeli v vítězství.

Ohlasy trenérů

Marek Michalisko, trenér HCB: „Pořádně jsme se nedostali do tempa. Ty předchozí zápasy proti Zabrze měly úplně jiný náboj, tam to byla rychlá, bojovná utkání. Dnes jsme se jakoby přizpůsobili soupeři a dynamiku to postrádalo. Ale užitečný test to byl i tak. V extralize budeme hrát i takové zápasy. Od toho příprava je. Někteří kluci hráli na pozicích, kde úplně nejsou zvyklí. Hlavně dostali šanci mladí. Kdy jindy už by ji měli dostat? Ale celkově se mi ten zápas moc nelíbil“.

 

AKTUÁLNĚ

Příprava z Zabrze už v 11 hodin

03.08.2018

Sobotní přípravné utkání v Polském Zabrze bud už v 11 hodin místo původních 18 hodin!


V pátek první přípravné utkání

25.07.2018

Už tento pátek v jedenáct hodin budeme hrát první přípravák a to s Górnikem Zabrze Ten v jeho prvním přípravném utkání deklasoval Frýdek Místek rozdílem dvaceti branek 37:17.


Odveta v Rusku bude v TV!

11.06.2018

V pátek večer jsme mohli sledovat dramatické utkání baráže o postup na MS s týmem Ruska. Jednání ČT o přenos odvety dopadla úspěšně, odvetu můžete sledovat zítra na ČT sport od 12:55 hodin. Držme spolu palce!


Zisk titulu komentují i v Polsku

28.05.2018

Vzhledem k tomu, že v našem týmy letos působil letos Tymoteusz Piątek, neušel zisk titulu pozornosti ani vlivného Polskému periodiku sportowefakty.pl


Kupte si zítra Karvinský deník!

26.03.2018

V deníku bude obsáhlý článek o zisku prvního titulu mistra republiky. Jeho padesáté výročí si připomeneme při pátečním utkání s Duklou Praha.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Po osmi letech jsme získali titul mistra ČR. A teď upřímně - věřili jste tomu na začátku sezóny?

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA