so 19.12.2020 |

Zápas Maloměřice - Hranice

Domácí hráči Maloměřic jako již po několikáté v předchozích utkáních velmi dobře vstoupili do zápasu. Velmi pružnou obranou, podpořenou výbornými zákroky domácího brankáře Michala Mazače znemožnili Hranicím skórovat a naopak z rychlých protiútoků a i ze druhé vlny sázeli jednu branku za druhou. Hranice tak daly svůj první gól až v 6. minutě utkání po předchozím time outu trenéra Hudečka, kdy byl stav 6:1. Tato skutečnost ovšem Maloměřickým nikterak neubrala na jejich aktivním přístupu ke hře a ti postupně navyšovali svůj náskok. V 19. minutě již bylo skóre 11:5 ve prospěch domácích. Následovala změna brankáře hostů a od této chvíle bohužel pro domácí hráče se stala hranická brána zakletou. Od 20. minuty za stavu 12:6 přišla šňůra branek hostů a ve 28. minutě bylo skóre 12:11. Teprve v tomto čase se domácím podařilo překonat hranického brankáře Klementa a poločas skončil vedením Maloměřických o dvě branky 14:12.

Do druhého poločasu vstoupily Hranice aktivněji, což mělo za následek vyloučení na straně Maloměřic a ve 35. minutě srovnání skóre. Následovala vyrovnaná hra na obou stranách, kdy nejprve hosté si vytvořili dvoubrankový náskok, který ve 42. minutě maloměřičtí hráči srovnali na 16:16. V tomto čase měli domácí ještě výhodu dvou hráčů na hřišti, kdy Hraničtí šli do dvounásobného vyloučení. Bohužel Maloměřice této výhody nevyužily a dvojnásobná přesilová hra skončila 0:0. Dál byla hra vyrovnaná. Maloměřice přešly z obrany 1-5 na 0-6, což hranickým spojkám začalo dělat značné problémy a v 56. minutě tak skóre zápasu bylo 20:20. V závěru utkání šly Hranice do oslabení, čehož domácí využili ve vedení 21:20 v 59. minutě, vítězství pak v závěrečné minutě zpečetil brankou Martin Jirák a stanovil konečný výsledek zápasu na 22:20