čt 27.8.2020 |

Zápas Płock - Karviná

Zápas se hrál atypicky - na čtyřikrát 15 minut. První čtvrt hodina rozhodně patřila nám, využili jsme nedůslednost obrany domácích a naše obrana naopak fungovala dobře. Ujali jsme se vedení 1: 5 ale v dalším průběhu už domácí přece jen začali pomalu stahovat náš náskok. Po patnácti minutách svítilo na tabuli 6:9 v náš prospěch.

Ve druhé čtvrtině se ukázali v dobrém světle zejména brankáři obou týmů a druhá patnáctiminutovka skončila pouze 4:4. Po třiceti minutách jsme tedy drželi nadějný výsledek 10:13 pro nás.

V dalším průběhu kvalitního, těžkého utkání plného osobních soubojů dokázali domácí přece jen korigovat a v poslední desetiminutovce šli do těsného vedení. Utkání nakonec přece jen dotáhli do vítězného konce ale určitě se nemůžeme stydět za předvedený výkon. Utkání tak bylo skvělou tečkou za podařenou přípravou na sezónu 2020/21.