ne 14.11.2021 |

Zápas Kopřivnice - Jičín

Poslední utkání desátého kola se hrálo v Kopřivnici a mělo jasný průběh i vítěze. Domácí házenkáři si vypracovali náskok už v úvodu utkání a až do závěrečných minut ho navyšovali. Jičín zůstává se čtyřmi body na devátém místě, Kopřivnice si svým pátým vítězstvím upevnila pozici ve středu tabulky.

Vstup do zápasu režírovali domácí, dva góly vstřelil Jan Gřes a Martin Střelec, Zděnek Čarda následně zvýšil na 5:2. Hostujícím hráčům pomohl time-out pouze napůl, góly sice dokázal vstřelit Jiří Dolejší či David Krahulec, míče padaly do sítě ale i na druhé straně. Edwin Brito Benítez zvýšil na 10:5, Zdeněk Čarda už na 13:6. Zvrat nenastal ani v závěrečné desetiminutovce první půle, Jan Hanus ukončil úvodní dějství brankou na 17:10. Ani ve druhém poločase nedokázali hráči Jičína vykřesat pomyslnou jiskru naděje, Marek Bukovský a Jan Hanus společně navýšili na 20:11! Až za tohoto stavu se konečně podařilo hostům snížit. Nejprve stáhl manko na 15:22 Martin Hlava, ve čtyřiačtyřicáté minutě pak Michal Naimann na 18:24. Nejlepší střelec utkání, Jan Hanus, ale odpověděl dvěma zásahy a domácí tak znovu vedli o osm gólů. Kopřivnice měla utkání bezpečně pod kontrolou, Adam Lazarovič dokonce zvýšil na 33:23. Zápas ukončil brankou hostující Jan Pekař, Kopřivnice utkání zvládla na jedničku a odskočila svému soupeři už na šest bodů.

Rozhodčí: Bareš Marek, Uhlíř Jakub