HCB Karviná
Zápasy
po 1.12.2014 |

Dále se propadáme tabulkou

Zápasové menu

Po prohře v Zubří jsme se dostali na osmé místo tabulky. Je to sice umístění, které zaručuje postup do play off, nicméně po dobře rozehraném začátku extraligy jsme věřili, že se budeme pohybovat ve vyšších patrech tabulky. Nezbývá než v dalších zápasech přidat a vybojovat zpět ztracené body.

Opět jsme drželi s domácími krok pouze zhruba 20 minut (stav 11:10) a poté už jsme nedokázali odolávat jejich náporu. Více než dvanáct set diváků v koncovce první půle sledovalo, jak si domácí Zubří vypracovalo přesvědčivý šestibrankový náskok a Karvinští kanonýři se jen těžko prosazovali proti kompaktní zuberské obraně. Pravidelně se dařilo prosazovat jen především pátému nejlepšímu kanonýrovi extraligy Lubomíru Veřmiřovskému, kterému se snažili sekundovat Chudoba s Hanischem.

Bohužel se nepřidal nikdo další a domácí se naopak prosazovali snadno přes naši obranu. Ani ve druhé půli jsme však manko nezkorigovali, Zubří si drželo sedmi až osmibrankový odstup až do konce utkání, které tak skončilo jejich přesvědčivým vítězstvím 35:27.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Jiří Kekrt, trenér týmu HC Gumárny Zubří: „V dnešním zápase jsme zahráli velmi dobře. Diváci ale mohli vidět skvělé utkání z obou stran. Věděli jsme, že dnešní zápas nebude pro hráče Karviné jednoduchý. Propast mezi první čtyřkou a jejich umístěním se zvyšuje. Věděli, že se můžou dostat do úzkých a my jsme je do těch úzkých dostali. Pokud budeme hrát, co se týká taktiky a herní pohody, tak, jak hrajeme, budu spokojený.“

Jaroslav Hudeček, trenér týmu HCB OKD Karviná: „Především musím pogratulovat Jirkovi a jeho kolektivu. Vyhráli jednoznačně. Náš soupeř vedl v utkání celou dobu, i když jsme se mu snažili znepříjemnit život na palubovce. Zubřané nás přehráli v agresivitě, je velmi dobře známo, že nedají ani centimetr palubovky zadarmo, o čemž jsme se mohli přesvědčit po celou dobu dnešního zápasu. Zubří hrálo v jednoznačně lepší herní pohodě než my. Musím říci, že poslední dobou nejsem s výkonem družstva spokojený. Nepříjemná propast se bohužel zvyšuje a my se tím dostáváme do nebezpečného pásma. Určitě máme co napravovat.“