so 20.2.2010 | Ivo Dudek

Dotahujeme ztrátu na první čtyřku

V Kopřivnici jsme vyhráli o deset branek a minimálně do zítra jsme se dostali na 4. místo tabulky. Zítra dopoledne totiž budou hrát Hranice s Lovosicemi a pokud zvítězí, tak se opět dostanou před nás. Plzeň prohrála se Zubřím a tak na ni ztrácíme už jen bod!

komentář z webu ČSH:
Dvanáct minut drželi domácí s Karvinou krok a to do stavu 7:8. V dalším průběhu první půle ale hosté využívali chyb domácích a ještě do poločasu dokázali získat vedení 19:13. Na začátku druhé půle jej Karviná třemi brankami ještě navýšila, výrazný náskok ale její hráče ukolébal a Kopřivnice nebezpečně stahovala. Ve 44.minutě to bylo již jen 20:22 a trenér Karviné Hanták byl nucen si vybrat oddechový čas. Ten jeho týmu dokázal vrátit zpět ztracenou koncentraci a nakonec v Kopřivnici nakonec vyhrál o deset branek.