ne 9.12.2012 |

Hrát 35 minut na vítězství nestačí

První zápas bez Daniela Michajlíka se nám nevyvedl. Svou daň si určitě vyžádalo i to, že už tak úzký kádr, se ze zdravotních důvodů ještě zužuje. K nešťastnému disciplinárnímu trestu Mlotka a Užeka se přidaly totiž zdravotní probůémy některých hráčů.

Do Plzně totiž nemohl odjet Pindej, který má po zápasech z minulého týdne nohu v sádře a například Vala jel i když nebyl zdravotně úplně v pořádku. V průběhu zápasu se ještě zranil Roman Meca. I přesto všechno jsme nezačali vůbec špatně. První poločas jsme z domácími drželi krok a měli i trochu navrch. Střelecky nás tradičně držel Petrovský a k němu se přidali leváci - Krahulec s Chudobou.

Druhý poločas se už ale hrál jednoznačně v režii domácích. Našim došla šťáva a od zhruba 43. minuty, kdy svou pátou brankou v utkání zvyšoval Kůst na 19:16 už jako by nezbývaly na nic síly. Rozchytal se Motlík v brance domácích a nám do ni naopak spadlo téměř vše. Náskok tak domácí dále navyšovali a s konečným hvizdem svítil na světelné tabuli nelichotivý výsledek 31:21.

Teď nezbývá než tuto prohru hodit za hlavu a věřit, že se marodi dají do příštího týdne dají dohromady. Na domácí palubovce budeme hostit tým Přerova a toto utkání musíme zvládnout.

Martin Kostelník, HCB OKD Karviná: Dokud měla základní sestava dost síly, hráli jsme v Plzni dobrou partii. Bohužel se projevilo to, že máme úzký kádr ze kterého teď ještě vypadla řada hráčů. S tím se nedá nic dělat a teď se musíme připravit na další utkání, abychom v nich neztráceli zbytečně body.