čt 24.10.2002 | Libor Kulig

Karviná porazila rivala z Valašska

Zubří prohrálo v Karviné a stále čeká v HIL na první vítězství.

Karviná začala toto utkání 10.kola HIL s několika hráči, kteří nehrají stabilně v základní sestavě, ale i přes to si už v páte minutě prvního poločasu vypracovala malý náskok a vedla 6:1. Současná síla Zubří není taková, jao před několika sezónami a tak se utkání vyvíjelo vcelku v poklidném tempu a i Karviná se tomuto tempu přizpůsobila. I přes to vyhrála poločas s přehledem o osm branek a vedla po prvním poločase 18:10.
Druhý poločas se v sestavě domácích postupně objevili všichni mladí talentovaní hráči, kteří v právě takových utkáních dostávají příležitost a i proto brankové skóre narůstalo velmi pozvolna. Bylo vidět, že ani Zubří nepomýšlí na zdramatizování utkání a i proto se utkání dohrávalo ve zcela přátelské atmosféře. Karviná nakonec zaslouženě vyhrála rozdílem deseti branek 34:24.

Již tuto sobotu 26.10.2002 ji čeká další utkání, kdy tentokrát jede za svým soupeřem až na východ Slovenska, kde se v Košicích utká s místním klubem v 17.30 hodin.