po 19.4.2004 | Hansel Radim

Karviná prohrála na Dukle.

V sobotním utkání semifinále Play-off podlehla Karviná pražské Dukle a stav série je 1:1. Příští utkání sehraje Baník opět doma a to ve středu 21.4.2004 v 17:30 hodin

Do druhého utkání semifinále Play-off šli Karvinští hrači s psychickou výhodou domácího vítězství. Průběh utkání tomu ale nenasvědčoval.

Průběh utkání tomu ale nenasvědčoval. Pražané od prvních minut diktovali tempo utkání a vytvořili si postupně až tříbrankový náskok. Hostům se vůbec nedařilo zachytit hru domácích přes pivota Piskače, který buď skóroval, nebo proměňoval následné sedmičky po faulech na něho. Karvinským se příliš nedařilo ani v útoku a proto v poločase narostl náskok domácích na hrozivých sedm branek. Poločas 15:8.

Do druhého poločasu šli karvinští se snahou pro ně nepříznivý stav zvrátit, ale zpočátku to tak vůbec nevypadalo. Domácí se dostali až do desetibrankového vedení 18:8. Karvinské mužstvo pak zrychlilo a přestalo tolik chybovat a začalo snižovat náskok domácích postupně až na čtyři branky 22:18, pak hosty ale zastavila vyloučení a tak na konci utkání svítil na ukazateli stav 25:21 pro domácí.