HCB Karviná
Zápasy
čt 10.4.2003 | Libor Kulig

Karviná si hladce poradila se Zubřím

Zápasové menu

V posledním kole dlouhodobé části HIL se hrálo klidné utkání s tím, že oba celky již měly jistě rozdané karty před play-off. Pro Zubří tímto utkáním sezóna skončila a pro Karvinou to byl kvalitní zápas s možností přípravy na semifinále s Duklou Praha.

Poslední kolo dlouhodobé části HIL už nemohlo nic vyřešit na celkovém pořadí v západní skupině. Karviná měla jistotu druhé příčky a pro Zubří tímto utkáním končila sezóna, protože celek na pátem místě soutěž končí a bude se již připravovat na novou sezónu, kdy se HIL rozšiřuje na celkem 16 účastníků, takže z české 1.ligy postoupí do HIL první tři celky.

I proto se hrálo klidné utkání, ale i přesto s odpovídajícím nasazením. Házenkáři Karviné se budou nyní připravovat 14 dní na play-off, takže i toto utkání už pojali jako jakousi přípravu na semifinále s Duklou Praha.

Karviná si v průběhu prvního poločasu postupně vypracovala několikabrankový náskok a na hřišti brzy základní sestavu vystřídali hráči z lavičky a na palubovku se postupně dostali všichni ti, kteří zatím moc příležitosti nedostávali.

I ve druhém poločase Karviná pokračovala v nátlakové hře a trenér Nováček zkoušel některé nové herní vyrianty. Utkání se dohrávalo v poklidné atmosféře a diváci i přes to, že jich přišlo velice málo se příjemně bavili každou pěknou akcí Baníku.

Karviná tak zaslouženě vyhrála, uhájila druhou příčku před play-off a v semifinále se na tři vítězná utkání potká s Duklou Praha. Semifinále začíná v Karviné 23.dubna kdy v 17.30 hrajeme první utkání. Druhé utkání se hraje na Dukle 26.dubna v 13.00 hodin a třetí utkání opět v Karviné v úterý 29. dubna od 17.30 hodin. Případné čtvrté utkání se hraje v Praze 1.května v 11.00 hodin a pokud by došlo k pátému rozhodujícímu utkání, to by se hrálo v Karviné v neděli 4.května od 10.30 hodin.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici