ne 2.5.2004 | Hansel Radim

Karviná vede ve finále 1:0 na zápasy.

Karvinští hráči v dramatickém utkání proti Allrisku zvítězili a vedou 1:0 na utkání. Příští zápas sehrají ve středu 5.5. na palubovce Pražanů.

Nástup do prvního finálového utkání vyšel lépe hostujícímu celku. Brankou Trávníčka se ujal vedení a ve 4. minutě byl stav 3:1 pro Allrisk. Pak naši hráči zpřesnili hru a výsledkem byl vyrovnaný stav, který trval až do 16. minuty. Pak se domácím šňůrou čtyř branek povedlo vypracovat si náskok, za stavu 11:7 šel Tomáš Laclavik sám do rychlého protiútoku, ale brankář hostí jeho střelu chytil.V poločase svítil na ukazateli stav 14:11 pro Karvinou, ale náskok domácích mohl být ještě vyšší.

Na začátku druhé půle se hostům podařilo snížit na rozdíl jediné branky a v 9. minutě byl stav vyrovnaný 16:16. Domácí ale měli v bráně výborného Miloše Slabého a tak si opět vypracovali tříbrankový náskok, který pak Pražané dokázali jen snížit a když v posledních minutách hosté neproměnili dvě sedmičky, Karviná dokázala náskok opět zvýšit na rozdíl čtyř branek.

Děkujeme všem našim fanouškům za vynikající atmosféru, kterou v tomto utkání vytvořili a zveme Vás na sobotní domácí utkání.