ne 8.12.2013 |

O body jsme přišli v druhém poločase

Velmi dobrý vstup a celý první poločas jsme odehráli v Jičíně. Druhé dějství ale bylo v přesně opačném gardu a tak domácí přece jen body uhájila a my odjeli bohužel opět s prázdnou.

Začátek zápasu zastihl ve výborné pohodě zejména Slávka Mlotka. Ten si tak trochu otevřel v Jičíně střelnici. Z prvních 8 branek jich totiž zaznamenal šest právě on. Fungovala nám dobře i obrana a domácí si s ní příliš nevěděli rady. Prosadili v první půlce se jen devětkrát a z toho byly tři branky ze sedmimetrových hodů. Ty neomylně proměňovat domácí Skopal. Tento vývoj znamenal naše poločasové vedení o čtyři branky a měli jsme tak tento náročný duel velmi dobře rozehraný.

Druhá polovina zápasu se ale odehrávala přesně naopak. Jičínští zpřesnili a přitvrdili v obraně a byli jsme to zase my, kdo se nemohl prosadit. Skóre tak bylo rychle srovnané (37. min. 13:13). Přesto jsme dokázali udržovat krok až do 47. minuty, kdy šli domácí poprvé do vedení. Koncovku pak zvládli lépe právě Jičínští, když našel svou přesnou mušku z prvního poločasu Skopal a v poslední pětiminutovce domácí rozhodli šňůrou tří branek v řadě.