HCB Karviná
Zápasy
ne 14.2.2021 | Redakce

Ovládli jsme i odvetu v Brně

Zápasové menu

I druhé utkání proti brněnskému SKKP Handball dopadlo jednoznačně v náš prospěch

Protáhli jsme svou vítěznou šňůru už na jedenáct zápasů. V sobotu jsme navázali na své středeční vítězství nad stejným soupeřem, a jestliže v naší hale se Brňané fyzicky drželi skoro celý poločas, pak v odvetě už jsme měli navrch v tomto ohledu od samého začátku. Za 14 minut hry domácí vstřelili pouhé dvě branky, zato naši házenkáři jednoduše přehrávali obranu Brna a trestali nespočet technických chyb Brňanů. Podobně jako v prvním duelu v Karviné bylo o vítězi jasno už během poločasové přestávky. Doma jsme vedli v poločase o jedenáct branek, v Brně o deset. Střelecky se zaskvěl Vojtěch Patzel, výborně zachytal Petr Mokroš.

Teď nás čeká malá přestávka. Ve středu jsme sice měli dohrávat utkání osmého kola proti Plzni, ale dohrávka byla posunuta na 3. 3. 2021 a tak budeme hrát až v úterý 23. 2. 2021 na domácí palubovce a před televizními kamerami rovněž proti Talentu Plzeň.


Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: „Myslím, že utkání nerozhodla až tak fyzička, jako spíš kvalita. Nebo spíš kvalita v uvozovkách. Brno se na jednu stranu nedovedlo prosadit proti naší obraně, my jsme zase nasekali v přechodu do útoku spoustu nevynucených chyb. A rozhodlo, kdo chyboval méně. Takže abych to shrnul, s výsledky panuje spokojenost, s dalšími věcmi už tak moc ne. Spoustu střel, jasných náskoků, nám chytil gólman. Bereme to jako varování před těžšími zápasy.“