HCB Karviná
Zápasy
po 7.5.2012 |

Po nevýrazném výkonu jsme v Jičíně propadli

Zápasové menu

Pouze patnáct minut jsme byli v Jičíně lepším týmem. To jsme se po několika podařených rychlých útocích dostali do vedení 6:3. To bylo ale naposledy, kdy jsme měli navrch. Domácí se po našich chybách dostali na koně a v dalším průběhu utkání pak jasně kralovali právě oni.

Nezačali jsme vůbec špatně. Zatažená obrana, v jejímž středu zase operovali Hanisch s Kružíkem na domácí platila a získané míče se dařilo rychlými protiútoky proměňovat v laciné branky. Na postavenou obranu domácích to ale šlo o poznání hůř. V podstatě jsme se nemohli prosadit a tak poté, co domácí zpřesnili hru a nedopřávali nám tolik příležitostí k brejku se začalo skóre obracet.

Naopak my jsme začali kupit technické chyby, ztráceli jsme míče a mnohdy jsme nedokázali proměnit ani stoprocentní šance. Ještě že v naší brance čaroval Jakub Lefan. Jinak by skóre narůstalo v náš neprospěch ještě rychleji.

Naše hra byla i nadále bez patřičného nasazení a bojovnosti. Vůbec nám nevycházela střelba z dálky, kde zdravotně indisponovaného Vojtu Petrovského nedokázal nikdo nahradit. A tak i tentokrát pokračovaly naše výkony jako na houpačce. Po výborném výkonu plném bojovnosti a nasazení vždy přijde den jako byl tento - hrajeme bez nasazení a patřičné bojovnosti.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici