HCB Karviná
Zápasy
st 30.9.2020 | Redakce

Po velmi špatném druhém poločase zůstaly body v Kopřivnici

Zápasové menu

V televizní dohrávce jsme se dnes utkali s Kopřivnicí. Ta, posílena výhrou v Plzni předvedla soustředěný výkon a my naopak nepředvedli svůj standart.

Oba týmy nastoupily s dobrou vysunutou obranou a bylo vidět, že jsou na své soupeře velmi dobře připraveny. Za obranami podávali dobré výkony i brankáři. Jak Mokroš v naší brance, který chytl i sedmičku, tak Chalupa v brance domácích. Branky tak přibývala na obou stranách pomalu. S postupem času jsme si přece jen vypracovali náskok. Vedli jsme 4:7, ale to brzy domácí stáhli. Až před koncem poločasu jsme znovu získali vedení 10:12. Střelecky se opět prosazoval nejvíce Vojta Patzel, který měl pět přesných zásahů.

Druhý poločas byl ale, zejména z naší strany úplně jiný. Domácí pokračovali v bojovném, agresivním výkonu ale na ruce našich hráčů jako by padla deka. Zejména v útočné fázi jsme produkovali velké množství technických chyb a nabízeli tak domácím jednu šanci za druhou a ti je využívali. Brzy zápas otočili a my se až do konce trápili. Kopřivnice tak po zásluze vyhrála a body tentokrát zůstaly na jejich palubovce.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: "V zápase s Kopřivnicí jsme udělali hrůzostrašných 16 technických chyb. Vybouchl nám mozek družstva. Po videorozboru je to o to smutnější, že Kopřivnice hrála v obraně přesně to, co jsme předpokládali. Zbytečně jsme se tímto zápasem dali pod tlak. V Karviné se ale hraje neustále pod tlakem a hráči kteří chtějí být lídry na hřišti i v kabině se této zodpovědnosti nesmí zbavovat. Beru na sebe tu chybu, že jsem příliš dlouho věřil některým hráčům a nevystřídal je dříve. "

Lubomír Veřmiřovský, trenér KH ISMM Kopřivnice:"Bylo to podle očekávání tvrdé derby. Nám dnes skvěle fungovala obrana 1:5, která dělala Karviné velké problémy. Obrana dokázala výborně přečíst hráče, kteří byli nebezpeční z různých pozic. Fungovalo to i v prvním poločase, ale tam jsme bohužel nasekali strašně hodně nevynucených chyb, proto nás to sráželo a hlavně jsme neměli sedm odražených balónů, ze kterých byly branky, což byl problém prvního poločasu. Za mě ale rozhodně s dnešním výkonem spokojenost, kluci zápas odmakali a chtěl bych jim moc poděkovat za bojovnost."