HCB Karviná
Zápasy
ne 10.9.2017 |

Premiéra na jedničku!

Zápasové menu

Před velmi slušně naplněnou halou jsme zvládli vstup do nové sezóny. Proti nám stál celek SKKP Brno, ale jeho hráči nám nedokázali zabránit v zisku prvních dvou bodů.

Hned při příchodu do haly si mohli přítomní fanoušci všimnout nové, kvalitní světelné tabule, kterou v letní přestávce nechala nainstalovat firma STaRS Karviná a také nové, velkoplošné bannery, na kterých jsou loga našich partnerů. O to se postaral právě jeden z nich - firma Media Walk. Hala tím dostala nový, jednotný vzhled, který je jí určitě ku prospěchu.

V kádrech obou dnešních soupeřů došlo před sezónou k řadě změn a tak to, jakým způsobem bude probíhat dnešní duel nebylo vůbec jasné. První branku duelu vsítil z rychlého útoku Zbránek ale poté měli navrch hosté. Oba týmy hrály ve velké rychlosti s dobrou , pohyblivou obranou. Hosté si vypracovali malý náskok (3:6) ale poté se naši hráči zlepšili, uklidnili a po dobrých zákrocích "Nema" v brance jsme vyrovnali a od 20. minuty jsme to byli my, kdo tahal za delší konec. Zejména střelecká potence Zbránka, Piątka a také Brůny stála za tím, že náš náskok postupně narůstal. Nicméně za našim kvalitním výkonem nebyli jen výše zmiňovaní ale všichni kdo zasáhli do hry se zasloužili o dnešní dobrý výsledek.

Přítomní fanoušci nejednou měli možnost ocenit naše podařené kombinace nebo obranné zásahy. Myslím, že se hrála oboustranně kvalitní házená a fanoušci mohli být spokojeni.

Náš dobrý výkon a samozřejmě i vítězství jsou tou nejlepší pozvánkou na další domácí utkání v neděli 24.9.2017 v 10:30. Tentokrát budeme v utkání třetího kola hostit ambiciózní tým Nového Veselí.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: Na začátku jsme byli trochu nervózní, bylo to vidět i na hráčích. Potom jsme ale zahráli dobře. Samozřejmě jsou tam ještě chyby, udělali jsme jich dost a je co zlepšovat ale jsme spokojeni. První domácí vítězství je určitě důležité i pro uklidnění v týmu před dalším zápasem.

Josef Hanták st., trenér Brna: Je to první zápas, není třeba dělat z něho nějaké ukvapené závěry. Budujeme nový tým z mladých hráčů a náš čas určitě ještě přijde.

Fotogalerie