HCB Karviná
Zápasy
po 15.10.2012 |

Snadné vítězství Pražanů

Zápasové menu

Z Prahy jsme se tentokrát vrátili poprázdnu a co hůř, přenechali jsme domácím oba body snadno po nevydařeném výkonu. V podstatě od začátku měla Dukla vývoj utkání pod kontrolou a nedokázali jsme ji zkomplikovat cestu k vítězství.

Do utkání vstoupili podstatně lépe domácí. Brzy se ujali vedení, hráli s chutí a na naši branku se valil jeden útok za druhém. Branky v naší síti rychle přibývaly. Obrana a zejména brankáři nedokázali útokům domácích čelit. Ani jednomu z dvojice brankářů se nevedlo a i když se trenér snažil je v brance prostřídávat, nic to mepomohlo.

Když k této skutečnosti přidáme neobvykle velké množství našich technických chyb, je jasné, že jsme tentokrát nemohli na Dukle pomýšlet na zisk nějakého bodu. Jedinými, kdo se dokázali po celou dobu pravidelně prosazovat byli Mlotek a Vančo. Petrovský byl opět po celý zápas velmi pečlivě strážený a tak jeho větší brankový příděl chyběl.

Teď o víkendu nás na domácí palubovce čeká utkání s Kopřivnicí, která si o víkendu poradila s Přerovem. Věřím, že si hráči budou chtít spravit chuť a podají dobrý, bojovný výkon, jakým se prezentovali v minulých kolech. Všechny vás tak zveme, přijďte hráče povzbudit a pomozte vytvořit tradičně výbornou atmosféru, ve které se každému našemu hráči dobře hraje. Můžete tak pomoci našemu týmu k zisku dalších důležitých bodů!

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici