po 27.9.2004 | Hansel Radim

Těsná prohra v Zubří.

Ve velice vyrovnaném a divácky atraktivním utkání byli nakonec šťastnější domácí hráči.

Začátek první půle patřil karvinským hráčům, kteří si vypracovali tříbrankové vedení, několika vynikajícími zákroky se blýskl Miloš Putera. Domácí vsítili první branku až v sedmé minutě, ovšem v polovině poločasu byl již stav vyrovnaný 6:6. Obě mužstva byla výborně připravena a nepouštěla svého soupeře k jeho největší zbrani, rychlým protiútokům. I přes jednostranné posuzování pasívní hry ze strany rozhodčích v neprospěch hostů si Karviná udržovala jednobrankové vedení, které však hosté smazali sérií čtyř přesných zásahů a do kabin se šlo za stavu 16:13 pro Zubří.

Z počátku druhého poločasu domácí zvýšili náskok až na pět branek, ovšem zlepšenou hrou hosté tento rozdíl ihned smazali a v 10. minutě byl stav vyrovnaný 20:20. Pak již ani jedno z mužstev nepustilo svého soupeře do více než jednobrankového vedení. Až v závěru vedlo Zubří o dvě branky 28:26, který však karvinští smazali. V předposlední minutě poslal domácí opět do vedení Spuchlák, hosté v poslední minutě vyrovnali Kustem, ovšem rozhodčí tento gól nepochopitelně neuznali, a tak se domácí mohli radovat z výhry.

V dresu domácích podal výborný výkon brankář Luňák, střelecky se dařilo Řezníčkovi s Mičkalem. Karviná se opírala o střelecky disponovaného Kusta s Horákem.