HCB Karviná
Zápasy
ne 12.9.2010 | Ivo Dudek

Těsné vítězství v Brně.

Zápasové menu

Připsali jsme si první letošní extraligové body ale vítězstvím tím nejtěsnějším možným rozdílem. Po vcelku bezproblémovém průběhu jsme dovolili domácím zdramatizovat koncovku a ti toho opravdu využili. Dotáhli se totiž na rozdíl jediné branky, byť jsme ještě v dvacáté sedmé minutě vyhrávali rozdílem pěti branek!

Trenér Jozef Hanták nechal odpočívat Petrovského, Požárka a Lyžwu, kteří mají drobné zdravotní problémy. Chtěl je takto pošetřit na další zápasy, ve kterých nás čeká Dukla a Zubří.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Jozef Hanták st., trenér HCB: V Brně se hrál pohledný zápas v duchu fair play před dobrou sportovní kulisou. Začali jsme dobře, obrana fungovala spolehlivě, dobře chytal Drápal a v útoku se dařilo Mrózkovi a Hantákovi ml. Dá se říct, že jsme měli celý zápas pod kontrolou a byli jsme lepším týmem.
Jen dva momenty se nevyvedly. Závěr prvního poločasu kdy jsme polevením koncentrace dovolili domácím snížit na rozdíl dvou branek a poté totéž od cca 52. minuty kdy jsme polevili a pomohli domácím zápas zdramatizovat. Ještě 4 minuty před koncem jsme vedli o pět branek. Pak přišly ztráty míče díky ukvapené střelbě a taky dost přísná vyloučení na naší straně. Domácí už ale vyrovnat nestačili.

Musím domácím složit poklonu - hráli moderní, rychlou házenou a jestli takto budou pokračovat, nebudou mít v extralize určitě žádné problémy.