čt 15.10.2009 |

V Plzni jsme utržili letošní druhou porážku

Po nedávné porážce v Hranicích jsme nedokázali vyhrát ani na půdě dalšího soupeře. Přes to, že jsme po většinu utkání jsme v hektickém závěru přišli o oba body. Plzeň potvrdila že má letos dobrý kádr a má na to aby obsadila čelní umístění v tabulce Zubr Extraligy.

Před vynikající kulisou více jak jedenácti stovek diváků přivítala Plzeň tým Karviné. A nadmíru se jí vydařil vstup do zápasu, kdy po pěti minutách vedla 4:0. Šnůrou pěti branek ale hostující celek otočil z nepříznivého stavu 1:5 na 6:5. Karviná si vedení dokázala udržet po celou první půli, kdy vedla dokonce již pětibrankovým rozdílem (14:9 ve 23.minutě). Nakonec se domácím v závěrečné pětiminutovce podařilo snížit na poločasových 14:16. Hostující tým si brankový náskok udržoval i ve druhé půli a to až do 57.minuty. V tu chvíli vedl rozdílem jednoho gólu, ale Plzeň v jediné minutě dvěma přesnými zásahy otočila skóre na 29:28. Do konce utkání zbývaly dvě minuty. Karvinský Faith svou jedinou brankou dokázal srovnat na 29:29, ale poslední slovo měl domácí Bečvář. Na výsledku již nic nezměnil ani oddechový čas pro hosty a Plzeň se tak mohla radovat z dalšího vítězství.