HCB Karviná
Zápasy
čt 25.4.2013 |

V Přerově se hrálo podle našich not

Zápasové menu

Ani v druhém utkání nadstavby jsme nepřipustili žádné pochybnosti o tom, že svou výkonností patříme spíše do horní poloviny, která si to rozdává o medaile. Přehráli jsme Přerov na jeho palubovce, kde v základní části klopýtli třeba i Jičín a Hranice.

I ke druhému utkání sezóny, ve které nám zdánlivě už o nic nejde přistoupil tým odpovědně a rozhodně se nedá říct, že bychom utkání odchodili. Našim tahounem a nejlepším střelcem se stejně jako v minulých zápasech stal Marek Vančo, autor devíti branek. Zdatně mu sekundoval Radim Chudoba, který se trefil šest krát.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

marek Michalisko: Je pro nás těžší patřičně se na tyto zápasy namotivovat, ale říkáme si, že nebudeme do boje o záchranu zasahovat. My chceme vyhrát všechna utkání a Přerov, Frýdek a Kopřivnice, ať se porvou mezi sebou. Naším cílem je jednoznačně důstojné dohrání sezony. Po odchodu Víta Pyška zpět do Frýdku budeme dávat v brance šanci mladým hráčům z juniorky a dorostu. Na pozici jedničky se posunul Víťa Schams a musím říct, že se nové role zhostil dobře. Zachytal nám v obou zápasech nadstavby. Vedle něj budou nyní dostávat šanci další hráči. Například Jakub Pala, který dostal prostor proti Brnu a Přerovu. Budeme kluky střídat. Na další zápasy si půjde zachytat Jirka Tabara a na další dva i Danek Bartoň z dorostu.