HCB Karviná
Zápasy
ne 24.9.2017 |

Veselí vyloupilo naši halu

Zápasové menu

Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl. Nové Veselí bohužel zvítězilo naprosto zaslouženě.

Začátek utkání patřil nám, rychle jsme dostali do vedení 6:3 po pěkných rychlých akcích. Úspěšní byli zejména Monczka a Zbránek, kteří dali po dvě branky. Nicméně to bylo dnes bohužel téměř vše. Poté se totiž prosazovali podstatně snadněji hráči soupeře. Během sedmi minut byli pětkrát úspěšní a otočili stav na 6:8 v náš neprospěch. Upřímně řečeno, přes naši obranu to nebyl až takový problém. Obrana nám totiž už podruhé za sebou nefungovala dobře a byla v ní řada oken, kterých hráči Nového Veselí dokázali často využívat. Hráči soupeře byli na našem brankovišti důraznější i v zachytávání odražených míčů. Velmi často se stávalo, že po úspěšném zákroku Marjanoviče v naší brance skončil míč v rukou soupeře a ti takto skórovali z dorážky.

Když se ke špatné hře v obraně přidaly i technické chyby v útočné fázi, kterých jsme dnes vyprodukovali opravdu velké množství, bylo jasné, že dnes to na body nebude. Hosté už nás do vedení a dokonce ani k vyrovnání, nepustili a veškerou naši snahu o zvrat hatily právě zbytečné chyby v útočné fázi.

Nezbývá než tuto porážku přijmout ale rychle na ni zapomenout a hledět spíše směrem dopředu. Našim dalším soupeřem je totiž silný celek Talentu Plzeň. Budeme hrát na jeho palubovce už ve středu 27.9.2017. Na domácí palubovce se znovu představíme v neděli 8.10.2017. Budeme hostit tým Kopřivnice, která včera dokázala na domácí palubovce porazit právě Plzeň.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: Bohužel jsme odehráli hodně nepovedený zápas. Už podruhé se nám nepodařilo navázat na dobré výkony z přípravy. Hrajeme bojácně a kupíme spoustu technických chyb.

Fotogalerie