čt 22.4.2004 | Hansel Radim

Výhra nad Duklou, pro Kamila Heinze konec sezóny.

Po včerejším vítězství nad pražskou Duklou chybí Karviné jen poslední krok k postupu do finále. Tato výhra si ale vybrala daň v podobě zranění karvinského "bombera" Kamila Heinze.

Ve svém druhém domácím utkání série semifinále Play-off diktovali karvinští hráči již od začátku tempo utkání. Střelbu branek zajišťovali hlavně Kamil Heinz s Pavlem Horákem a domácí si udržovali vedení o tři až čtyři branky. V bráně domácích stálm opět spolehlivý Miloš Slabý a v rychlém protiútoku se prosazovali obě křídla Laclavik a Vašek. V poločase šli domáci do šatny s dvoubrankovým náskokem 16:14.

V druhé půli si hráči Karviné vypracovali až osmibrankový náskok a utkání spělo ke snadné výhře domácích. Hosté náskok Karviné pouze dotahovali, v bráně domácích dostal příležitost mladý Liszok a v útoku se prosazovali Laclavik se Szymanskim. V 56. minutě dostalo ovšem toto utkání hořkou příchuť v podobě zranění karvinského Kamila Heinze, který si při faulu Hrubého utrhl achilovku. Závěr utkání tak na jeho místě odehrál Kust.

Již včera těsně po utkání byl Kamilu Heinzovi domluven operační zákrok, takže v těchto chvílích je již v domácí léčbě, bohužel, pro Kamila již tato sezóna skončila. Přejeme mu brzké uzdravení a věříme, že ostatní hráči zvládnou jeho absenci v dalších zápasech.