HCB Karviná
Zápasy
po 20.10.2014 |

Z Přerova jsme přivezli povinné dva body.

Zápasové menu

V neděli jsme hráli utkání dalšího, už sedmého kola extraligy. Náš soupeř je na posledním místě tabulky bez zisku bodu, a tak jsme jednoznačně jeli pro dva body. To se i povedlo, ale domácí dlouho vzdorovali a drželi vyrovnaný stav. Rozhodovalo se tedy až v poslední třetině utkání.

Domácí s námi drželi krok v prvním poločase a poté až zhruba do čtyřicáté minuty. Měli jsme sice navrch ale domácí náš náskok vždy dokázali stáhnout a do šaten se šlo za téměř vyrovnaného stavu 12:13.

V druhé půli se už pak naši hráči prosazovali o poznání více a domácí nedokázali svým úzkým kádrem vzdorovat. Náskok narůstal a hra se odehrávala v naší režii. Frančík, který ještě loni hrál za Přerov se rozehrál k dobrému výkonu a stal se našim nejlepším střelcem. Utkání tak skončilo naši přesvědčivou sedmibrankovou výhrou.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Richard Buček, trenér týmu Sokol HC Přerov: „Podali jsme slušný výkon, lepší než minulý týden proti Jičínu. První půlku jsme dobře bránili, ale zahodili jsme několik šancí, takže soupeř v prvním poločase celou dobu vedl. I ve druhém poločase jsme měli dobré momenty, ale zase nám docházely síly, protože jsme nemohli prostřídat hráče jako soupeř."

Marek Michalisko, trenér týmu HCB OKD Karviná: „Důležité jsou pro nás dva body, které jsme získali. Proto jsme sem přijeli. Hra nebyla optimální, nevypadala tak, jak jsme si řekli. S průběhem zápasu spokojeni nejsme, ale s výsledkem ano."