HCB Karviná
Zápasy
po 21.11.2011 |

Zasloužená porážka ve Frýdku Místku

Zápasové menu

Regionální derby v nedalekém Frýdku Místku nám vůbec nevyšlo. Utrpěli jsme totiž letošní třetí venkovní porážku. Nadšeně bojující domácí nás přehráli a rovněž štěstí, které jsme si vybrali při čtvrtečním utkání českého poháru v Plzni se tentokrát k nám otočilo zády.

Domácí se rychle ujali vedení a to se jim vlastně po celou dobu dařilo udržovat. Hráli s velkým nasazením na které jsme my nenašli odpověď a nedokázali jsme čelit euforii se kterou domácí vstoupili do utkání. Jak by si někteří hráči neuvědomili, že v letošním systému extraligy se počítá každé utkání a každé klopýtnutí může mít v konečné tabulce významný dopad.

Tentokrát jsme se nemohli ani tolik spolehnout na výkon brankářů. I na tomto postu nás totiž domácí předčili. V brance Frýdku Místku totiž zachytal výborně Pyško.

Teď nezbývá než se soustředit na středeční předehrávané utkání s Lovosicemi, kde jak věříme už bude náš výkon a nasazení podstatně jiné než ve Frýdku Místku a samozřejmě na sobotní utkání, kdy na naší palubovce přivítáme jeden z nejlepších týmů Evropy SG Flensburg-Handewitt. Tento tým je plný reprezentantů. A to nejenom německých - hrají v něm totiž reprezentanti šesti zemí z celé Evropy! Tato konfrontace nám ukáže, jaký je skutečný rozdíl v kvalitě české extraligy a německé bundesligy, která je obecně považována za nejlepší soutěž světa.

Abychom podali v tomto pohárovém utkání co nejlepší výkon, potřebujeme maximální podporu vás, našich fanoušků! Přijďte proto prosím v co největším počtu a podpořte nás!

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici