Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.10.II. Liga mužůHC Baník Karviná SCM - Sokol HC Přerov B 34:18(18:4)
za HCB střelci Weglorz 9. Sliwka 8, Diviš 6, Vančo 5, Vala 4, Hes 3, Tom Galuszka 2, Kavka 1
1.10.1. Liga ml. dorostuHC Baník Karviná s.r.o. - Sokol HC Přerov 47:13(20:5) Střelci za HCB Chudoba 17, Dudek 6, Dolák 5, Kuchař a Štěpán 4, Krejčiřík 3, po 2: Hanisch, Pindej, Csollei, po 1: Monczka, Rzepecki
1.10.1. liga st. dorostuHC Baník Karviná s.r.o. - Sokol HC Přerov 40:13(21:7) Střelci HCB Kružík 12, Galuszka a Hes po 8, Franek 3. Vančo, Rečičár a Brož a kavka po 2, Sliwka 1
8.10.1. liga st. dorostuSt. dorost HC Zlín - HCB Karviná 21:41(14:19)

Střelci Brož 15, Kružík 8, Vančo a Hes 5, Galuszka a Majtner 3, Kavka 2

Brankáři : Adamík z 25 střel 15 chyceno, Schejbal 23/6
8.10.1. Liga ml. dorostuHC Zlín - HCB OKD 20:39(9:24)

Střelci HCB OKD: Chudoba 10, Dolák 9, Chrenko 7, Pecka 5, Hanisch 3, Adamík 2, Monczka 1, Seriš 1, Dudek 1
15.10.1. liga st. dorostuHCB Karviná - SKP Arcimpex F-M 46:16(21:10)

Střelci HCB: Majtner 8, Bijota 7, Brož a Galuszka 6,Vančo a Kavka 5, Franek 4, Hes 3, Chrenko a Horsinka 1

Brankáři : Adamík ze 20 střel 10 zásahů, Shejbal 24/15
15.10.2. Liga muži SMHC Baník Karviná SCM - DTJ Polanka 33:20(13:6)

za HCB střelci Pavlíček 5, Weglorz, Vala, Diviš a Sliwka 4, Hes 3, Kružík,Tomáš Galuszka a Floksa 2, Vančo, Kavka a Tománek 1
15.10.1. Liga ml. dorostuHCB OKD Karviná-SKP Arcimpex F-M 43:16 (21:9)

Střelci HCB OKD: Hanisch 8, Monczka 6, Dolák 5, Dudek, Kuchař a Krejčiřík 4, Chudoba a Chrenko 3, Štěpán a Pecka 2, Pindej a Seriš 1
21.10.2. liga mužů SM KH Zbrojovka Vsetín HCB-OKD Karviná SCM 26:37 (16:19)

Střelci: Kružík 9, Diviš 7, Vala 5, Tomáš Galuszka 4, Floksa a Sliwka 3, Weglorz a Hes 2, Vančo také Brankář Kuba Lefan 1
22.10.1. liga st. dorostuTJ Lokomotiva Plzeň HCB OKD Karviná 18:30 (10:13)

Střelci Majtner 5, Vančo, Hes, Bijota, Brož, Galuszka a Franek 3, Kavka, Sliwka, Rečičár 2, Horsinka a Chrenko 1

Brankáři : Adamík z 37 střel 19 chyceno, Schejbal 9/6
23.10.SM liga st. žáků sk. CTJ Sokol Ostrava A - HCB OKD Karviná A 17 : 29
Gomščák 1, Užek 4, Vajgl 1, Vengřín, Mlotek 2, Kaluža 1, Šorm 1, Michalisko 1, Bulant 7, Dohnal 4, Včolek 5, Poncza 2, Matusczyk, Pala,
Výborně zachytali brankáři úspěšnost - Matuszyk 47% a Pala 50% !
23.10.SM liga st. žáků sk. DTJ Sokol Ostrava B - HCB OKD Karviná B 26 : 31
Hekele, Hašek, Lička 1, Jensen 12, Fizek, Kučo 7, Šmíd, Niebroj 2, Holý 4, Květák 1, Šulc 3, Kampf, Marek, Poliačik 1.
23.10.1. liga ml. dorostuHC Královo Pole - HCB OKD 11:32(6:18)

Střelci HCB OKD: Chudoba, Dolák 6, Chrenko, Pecka, Hanisch a Csollei 4,Dudek 2, Seriš a Kuchař 1
29.10.SM liga ml. žáciHCB OKD Karviná "B" - HC Hlučín 16 : 11 ( 7 : 6 )
Budkovský 4, Boryš 2, Hána, Lazaridis, Malina, Moj 5, Navrátil, Van-Lul, Večeřík 5, Vajda, Suchý.
29.10.SM liga st. žáci sk. DHCB OKD Karviná "B" - TJ Nový Jičín 36 : 8 ( 16 : 4 )
Tabara, Mašek, Jensen 3, Fizek 2, Kučo 3, Žáček 1, Šmíd 1, Poliačík 3, Niebroj 5, Holý 6, Květák 5, Šulc 3, Paululík 4, Kampf
29.10.SM liga st. žáci sk. "CHCB OKD Karviná "A" - KH Orel Paskov 56 : 4 ( 23 : 2 )
Matusczyk, Pala, Gonščák 2, Užek 4, Vajgl 10, Vengřín 8, Mlotek 6, Kaluža 2, Michalisko 2, Bulant 6, Dohnal 2, Včolek 7, Poncza 5, Jargaš 2.
29.10.1. liga ml. dorostuHCB OKD Karviná - TJ STM Olomouc 44 : 17 ( 19 : 11 )
Butschek, Adamík; Pindej 2, Krejčiřík 2, Hanisch 2, Monczka 1, Seriš 4, Chudoba 9, Csöllei 2, Dudek 1, Pecka 2, Kuchař 8, Chrenko 5, Dolák 6.
31.10.přátelák juniorůDnes, tj. 30.10.06, ve 20:00 dojde k přátelskému utkání mezi naší Juniorkou SCM a extraligovým týmem SKP Arcimpex F-M.
31.10.Přátelák s SKPHCB OKD Karviná SCM - SKP Arcimpex F-M muži 33:30(17:15) Střelci za HCB kružík 9, Diviš 6, Sliwka 5, Hes 4, Weglorz 3, Kavka, Galuszka 2

AKTUÁLNĚ

Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


Příprava starších dorostenců

05.02.2020

Včera večer sehráli starší dorostenci kvalitní přípravné utkání s dorostenci ze Zabrze. Rozešli se smírně 28:28 (16:13)


S Maloměřicemi 5.2.2020 v 18:00 hodin

03.02.2020

Záaps se měl hrát v 19:00 ale platí náš klasický středeční čas - tedy 18:00 hodin!


Změna času sobotního utkání

22.01.2020

Odvetu s Fivers Vídeň budeme hrát v jiném čase! Po dohodě klubů bude zápas začínat až 13:30 místo původního času 11:00.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

V neděli 16.2.2020 nás čeká odveta proti Madeiře. Tam jsme prohráli 27:30. Máme na to postoupit mezi posledních osm týmů?

 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 19 34 591:480
2. Dukla Praha 19 29 596:492
3. Zubří 19 28 530:458
4. Karviná 19 26 504:444
5. Kopřivnice 19 23 586:551
6. Nové Veselí 19 22 504:480
7. Lovosice 18 17 506:470
8. Hranice 19 16 473:489
9. Jičín 19 14 453:513
10. Brno 19 13 471:509
11. Frýdek Místek 19 4 431:552
12. Maloměřice 19 2 404:610
KOMPLETNÍ TABULKA