Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.10.přátelák juniorůDnes, tj. 30.10.06, ve 20:00 dojde k přátelskému utkání mezi naší Juniorkou SCM a extraligovým týmem SKP Arcimpex F-M.
31.10.Přátelák s SKPHCB OKD Karviná SCM - SKP Arcimpex F-M muži 33:30(17:15) Střelci za HCB kružík 9, Diviš 6, Sliwka 5, Hes 4, Weglorz 3, Kavka, Galuszka 2
29.10.SM liga ml. žáciHCB OKD Karviná "B" - HC Hlučín 16 : 11 ( 7 : 6 )
Budkovský 4, Boryš 2, Hána, Lazaridis, Malina, Moj 5, Navrátil, Van-Lul, Večeřík 5, Vajda, Suchý.
29.10.SM liga st. žáci sk. DHCB OKD Karviná "B" - TJ Nový Jičín 36 : 8 ( 16 : 4 )
Tabara, Mašek, Jensen 3, Fizek 2, Kučo 3, Žáček 1, Šmíd 1, Poliačík 3, Niebroj 5, Holý 6, Květák 5, Šulc 3, Paululík 4, Kampf
29.10.SM liga st. žáci sk. "CHCB OKD Karviná "A" - KH Orel Paskov 56 : 4 ( 23 : 2 )
Matusczyk, Pala, Gonščák 2, Užek 4, Vajgl 10, Vengřín 8, Mlotek 6, Kaluža 2, Michalisko 2, Bulant 6, Dohnal 2, Včolek 7, Poncza 5, Jargaš 2.
29.10.1. liga ml. dorostuHCB OKD Karviná - TJ STM Olomouc 44 : 17 ( 19 : 11 )
Butschek, Adamík; Pindej 2, Krejčiřík 2, Hanisch 2, Monczka 1, Seriš 4, Chudoba 9, Csöllei 2, Dudek 1, Pecka 2, Kuchař 8, Chrenko 5, Dolák 6.
23.10.SM liga st. žáků sk. CTJ Sokol Ostrava A - HCB OKD Karviná A 17 : 29
Gomščák 1, Užek 4, Vajgl 1, Vengřín, Mlotek 2, Kaluža 1, Šorm 1, Michalisko 1, Bulant 7, Dohnal 4, Včolek 5, Poncza 2, Matusczyk, Pala,
Výborně zachytali brankáři úspěšnost - Matuszyk 47% a Pala 50% !
23.10.SM liga st. žáků sk. DTJ Sokol Ostrava B - HCB OKD Karviná B 26 : 31
Hekele, Hašek, Lička 1, Jensen 12, Fizek, Kučo 7, Šmíd, Niebroj 2, Holý 4, Květák 1, Šulc 3, Kampf, Marek, Poliačik 1.
23.10.1. liga ml. dorostuHC Královo Pole - HCB OKD 11:32(6:18)

Střelci HCB OKD: Chudoba, Dolák 6, Chrenko, Pecka, Hanisch a Csollei 4,Dudek 2, Seriš a Kuchař 1
22.10.1. liga st. dorostuTJ Lokomotiva Plzeň HCB OKD Karviná 18:30 (10:13)

Střelci Majtner 5, Vančo, Hes, Bijota, Brož, Galuszka a Franek 3, Kavka, Sliwka, Rečičár 2, Horsinka a Chrenko 1

Brankáři : Adamík z 37 střel 19 chyceno, Schejbal 9/6
21.10.2. liga mužů SM KH Zbrojovka Vsetín HCB-OKD Karviná SCM 26:37 (16:19)

Střelci: Kružík 9, Diviš 7, Vala 5, Tomáš Galuszka 4, Floksa a Sliwka 3, Weglorz a Hes 2, Vančo také Brankář Kuba Lefan 1
15.10.1. liga st. dorostuHCB Karviná - SKP Arcimpex F-M 46:16(21:10)

Střelci HCB: Majtner 8, Bijota 7, Brož a Galuszka 6,Vančo a Kavka 5, Franek 4, Hes 3, Chrenko a Horsinka 1

Brankáři : Adamík ze 20 střel 10 zásahů, Shejbal 24/15
15.10.2. Liga muži SMHC Baník Karviná SCM - DTJ Polanka 33:20(13:6)

za HCB střelci Pavlíček 5, Weglorz, Vala, Diviš a Sliwka 4, Hes 3, Kružík,Tomáš Galuszka a Floksa 2, Vančo, Kavka a Tománek 1
15.10.1. Liga ml. dorostuHCB OKD Karviná-SKP Arcimpex F-M 43:16 (21:9)

Střelci HCB OKD: Hanisch 8, Monczka 6, Dolák 5, Dudek, Kuchař a Krejčiřík 4, Chudoba a Chrenko 3, Štěpán a Pecka 2, Pindej a Seriš 1
8.10.1. liga st. dorostuSt. dorost HC Zlín - HCB Karviná 21:41(14:19)

Střelci Brož 15, Kružík 8, Vančo a Hes 5, Galuszka a Majtner 3, Kavka 2

Brankáři : Adamík z 25 střel 15 chyceno, Schejbal 23/6
8.10.1. Liga ml. dorostuHC Zlín - HCB OKD 20:39(9:24)

Střelci HCB OKD: Chudoba 10, Dolák 9, Chrenko 7, Pecka 5, Hanisch 3, Adamík 2, Monczka 1, Seriš 1, Dudek 1
1.10.II. Liga mužůHC Baník Karviná SCM - Sokol HC Přerov B 34:18(18:4)
za HCB střelci Weglorz 9. Sliwka 8, Diviš 6, Vančo 5, Vala 4, Hes 3, Tom Galuszka 2, Kavka 1
1.10.1. Liga ml. dorostuHC Baník Karviná s.r.o. - Sokol HC Přerov 47:13(20:5) Střelci za HCB Chudoba 17, Dudek 6, Dolák 5, Kuchař a Štěpán 4, Krejčiřík 3, po 2: Hanisch, Pindej, Csollei, po 1: Monczka, Rzepecki
1.10.1. liga st. dorostuHC Baník Karviná s.r.o. - Sokol HC Přerov 40:13(21:7) Střelci HCB Kružík 12, Galuszka a Hes po 8, Franek 3. Vančo, Rečičár a Brož a kavka po 2, Sliwka 1

AKTUÁLNĚ

Výledky žákovské ligy

před 3 dny

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


Termín semifinále Českého poháru

06.12.2019

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

19.11.2019

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 13 22 399:332
2. Dukla Praha 13 20 409:328
3. Zubří 13 20 356:318
4. Karviná 12 19 331:286
5. Nové Veselí 13 19 343:315
6. Kopřivnice 12 13 361:345
7. Lovosice 12 10 354:337
8. Hranice 13 10 323:332
9. Jičín 13 9 308:353
10. Brno 13 8 327:348
11. Frýdek Místek 12 2 270:352
12. Maloměřice 13 0 268:403
KOMPLETNÍ TABULKA