Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.3.Turnaj ml. žáků.Karviná 25.-26.3.2006

HCB - Sokol Ostrava 13:7, - Tatran Prešov 7:15, - Košice 18:11, - Kostelec n.H. 16:5, - Polanka 8:6, - P.Bystrica 17:5.

Naši žáci obsadili 2.místo za neporaženým Prešovem.
22.3.Dorostenecká ligaSt. dorost: HC Zubří - HCB 28:27(17:14)

Sestava HCB: Mrkva, Lefan - Hes 9, Kružík 8, Floksa 2, Weglorz 2, Vala 2, Slivka 2, Horsinka 2, Tománek, Vančo, Farka, Diviš.

Ml. dorost: HC Zubří - HCB 21:30(11:16) Adamík, Shejbal - Majtner 11, Bijota 4, Brož 4, Chrenko 2, Kavka 2, Horňák 2, Monczka 2, Rečičár 1, Franek 1, Vančo 1, Seriš, Štěpán.
21.3.Turnaj ml. žáků.Naši mladší žáci "A" vyhráli turnaj v Kopřivnici, když ani v jednom utkání nenašli přemožitele a poradili si i se svým největším konkurentem v soutěži, mužstvem Kopřivnice.

Výsledky HCB: - Zlín 12:10, - Hranice 8:6, - Velká Bystřice 16:9, - Krakow 29:10, - Kopřivnice 21:14.

Střelci HCB: Jensen 13, Holý 10, Užek 14, Niebroj 9, Fizek 3, Šulc 13, Květák 12.
21.3.Turnaj minižákůNaši nejmladší žáci obsadili na víkendovém turnaji v Rožnově 4. místo.

Výsledky HCB: - Hranice 13:1, HC Zubří 4:9, - Rožnov A 5:9, - Rožnov B 18:4, - Lesana Zubří 5:9.

Střelci HCB: Moj 9, Borys 10, Večerík 8, Diviš 6, Niediela 3, Voborník 4, Lazaridis 3, Janík 1, Budkovský 1.
21.3.Turnaj v Karviné.Starší žáci HCB "A" vyhráli bez porážky víkendový turnaj v Karviné, st. žáci HCB "B" obsadili 4. místo.

Výsledky HCB "A": - HCB "B" 42:20, - Hlučín 36:12, - Dukla 32:26, - Jičín 30:13, - P.Bystrica 30:14.

Výsledky HCB "B": - HCB "A" 20:42, - Hlučín 27:25, - P.Bystrica 25:32, - Dukla 24:25, - Jičín 31:31.

Pořadí turnaje:

1. HCB "A"

2. Dukla Praha

3. P.Bystrica

4. HCB "B"

5. HBC Jičín

6. HC Hlučín
13.3.Dorostenecká liga.St. dorost:

TJ Cement Hranice - HCB 14:44(7:20)

Lefan, Mrkva - Hes, Tománek 4, Diviš 9, Vala 4, Farka, Floksa 2, Weglorz 2, Vančo 2, Horsinka, Majtner 1, Kružík 15, Sliwka 5.

Ml. dorost.

TJ Cement Hranice - HCB 12:43(5:22)

Adamík, Shejbal - Vančo 6, Bijota 6, Majtner 2, Brož 12, Monczka 3, Rečičár 4, Horňák 3, Franek 4, Seriš 3.
10.3.Turnaj - starší žáciPovážská Bystrica 4.-5.3.2006

Naši žáci nenašli přemožitele a turnaj vyhráli.

HCB - Ostrava 25:16, -Prešov B 26:12, - P,Bystrica B 27:13, - Košice 22:19, - Zubří 22:16, - P.Bystrica A 21:20

Sestava HCB: Kanaloš, Matusczyk 1, Pecka 17, Koběrský 4, Rzepecki 3, Bulant 10, Polášek 3, Csöllei 19, Dudek, Hanisch 9, Michalisko 23, Kuchař 23, Králíček 4, Chudoba 27.
6.3.Dorostenecká ligaMl. dorost: HCB - HC Zlín 40:12(18:7)

Adamík, Shejbal - Chrenko 2, Bijota 11, Vančo 3, Majtner 6, Monczka 3, Rečičar 2, Horňák 3, Franek 3, Jabůrek, Kavka 7, Štěpán.

St. dorost: HCB - HC Zlín 41:17(18:9)

Lefan, Mrkva - Hes 5, Tománek 1, Weglorz 2, Diviš 11, Farka 1, Floksa 5, Vala 5, Vančo 2, Horsinka 2, Majtner 1, Kružík 6.

AKTUÁLNĚ

Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


Známe termín utkání ČP

15.10.2019

Utkání třetího kola ČP s Velkou Bystřicí budeme hrát v úterý 29.10.2019 v 19 hodin v Bystřici.


Utkání s Duklou v TV

04.10.2019

16.10.2019 v 18:00 hodin budeme na domácí palubovce předehrávat zápas sedmého kola Strabag Rail Extraligy s Duklou Praha. Utkání bude přenášet ČT Sport.


Známe soupeře pro třetí kolo ČP.

28.09.2019

Třetí kolo je prvním, do kterého zasáhnou i extraligové týmy. Nám byla vylosována Velká Bytřice, na jejíž palubovce bude utkání hráno. Oficiální termín je stanovan na středu 16.10.2019


Utkáni v Jičíne bude v TV

11.09.2019

Utkání druhého kola Strabag Rail extraligy mezi Jičínem a HCB bude ve středu 18.9.2019 18:00 hodin přímým přenosem přenášet ČT sport!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

V neděli 10.11.2019 hrajem s Hranicemi. Uspějeme?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 9 18 285:217
2. Zubří 9 15 249:221
3. Dukla Praha 10 14 307:257
4. Nové Veselí 9 14 244:217
5. Karviná 9 13 249:224
6. Kopřivnice 9 9 268:249
7. Hranice 9 8 226:230
8. Lovosice 9 6 259:257
9. Brno 10 6 249:269
10. Jičín 9 5 204:247
11. Frýdek Místek 9 2 203:259
12. Maloměřice 9 0 184:280
KOMPLETNÍ TABULKA