Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2003 vyšly tyto články:

30.7.Příprava pokračujeLibor KuligKarvinští házenkáři dál pokračují v intenzivní přípravě na novou sezónu. Trenér Kekrt má nyní k dispozici 21 hráčů včetně několika nadějných dorostenců.....
24.7.Juříček se mučit sám nemusíZdroj: Deník SportVe francouzském klubu Istres brzy poznali kvality českého pivota a ten je vyvedl k záchraně
21.7.Karviná peníze na Ligu mistrů má Zdroj: Deník SportÚterní los Ligy mistrů házenkářů si Karviná pochvaluje. I proto, že k cestám za atraktivními soupeři nebude potřebovat letadlo, a náklady na soutěž tak rapidně klesají.
16.7.Karvinští házenkáři znají soupeře v Lize mistrůJan KuligVčera po druhé hodině odpolední se rozhodlo kdo s kým bude hrát v základních skupinách Ligy Mistrů. Pro náš omlazený celek byl los příznivý z pohledu, že z žádným z těchto družstev jsme se, za 17-ti leté účinkování Karviné v evropských pohárech, nepotkali.....
16.7.Házenkářský mistr z Frýdku-Místku problémy nezažehnal Libor KuligHázenkáři Frýdku-Místku před dvěma měsíci vybojovali mistrovský titul, poprvé v historii. Jenže odezva u sponzorů byla nulová. Klub vzdal Ligu mistrů a jen tak tak zažehnal hrozící krach.
8.7.Karvinští házenkáři začínají přípravuLibor KuligTrenér Jiří Kekrt se dnes od 17.00 hodin poprvé sejde s omlazeným družstvem a začne přípravu na novou sezónu.
8.7.Kouč Kekrt věří, že vyroste silná generace Libor KuligDvacet let je házenkářským trenérem a jen v devíti případech se na konci sezony neradoval z některé z medailí. Jiří Kekrt, nový kouč Baníku Karviná, patří mezi největší osobnosti české házené.
1.7.Farář? Hráč pozlacený černou prací Zdroj: iDnes.czZkušený házenkář, dlouholetý kapitán trojnásobných mistrů ČR míří z Karviné do rakouského Kremsu. Jeho přestup je ve stadiu aktivního vyřizování a rozhodne se v nejbližších dnech.....

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

dnes

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA