Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2020 vyšly tyto články:

29.7.Kapacita zápasu se Zabrze je vyčerpána!Ivo DudekUpozorňujeme všechny naše příznivce, že kvůli platným epidemiologickým opatřením je velmi omezená kapacita účastníků sobotního přípravného utkání s Górnikem Zabrze a ta už je, bohužel, vyčerpaná. Omlouváme se za tyto komplikace.
23.7.„Důležitá je návaznost mezi jednotlivými kategoriemi" ví šéftrenér mládeže Radek GodálMgr. Radek GodálPřed startem nového soutěžního ročníku 2020/2021 jsme položili pár otázek šéftrenérovi mládeže HCB Karviná Mgr. Radku Godálovi.
21.7.Jsme nasazeni do druhého kola nového EHF European Cupu.RedakceEHF zveřejnila nasazení pro své poháry. Pohár, který jsme znali v minulých sezónách jako Challenge Cup, se nyní přejmenoval na EHF European Cup. A právě do druhého kola tohoto poháru jsme nyní nasazeni.
20.7.„Na palubovce už mě asi neuvidíte," řekl Michal BrůnaIvo DudekPoprvé v roli hlavního trenéra začal s týmem mužů přípravu Michal Brůna, kterého jsme ještě v loňské sezóně byli zvyklí vídat spíše na palubovce. Tak jsme si s ním domluvili schůzku a zeptali se jej na pár věcí.
15.7.Extraligové týmy startují přípravu na novou sezónu Redakce ČSHPolovina července, to je tradiční čas, kdy většina týmů z nejvyšších soutěží startuje přípravu na nový ročník. Nečekaně dřív ukončená sezóna dala řadě klubů příležitost započít první fázi přípravy už v červnu, v těchto dnech většina týmů vstoupila do další části předsezónní přípravy.
15.7.„Letos bude extraliga ještě vyrovnanější“ říká Slávek MlotekIvo DudekPo dvou letech se do kádru HCB Karviná vrací kreativní střední spojka Slavomír Mlotek. Zeptali jsme se jej kde působil a také jak se mu daří na začátku přípravy a další věci.
6.7.„Věřím, že se tady herně ještě zvednu,“ je přesvědčen Vojta Patzel.Martin Ruščin​Už je týden ve Slezsku a se spoluhráči absolvoval v pondělí první trénink v rámci soustředění v Petrovicích.

AKTUÁLNĚ

Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA