Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2003 vyšly tyto články:

31.3.Karviná veze body z AllriskuALL - KAR 22:33, 30.kolo | Libor KuligBaník získal důležité dva body v Praze, kde v hale Na Děkance porazil houževnatý Allrisk a udělal výrazný krok k pojištění druhého místa před play-off. O tom se rozhodne v neděli 6.dubna kdy Karviná hostí Duklu Praha.
31.3.Hranice a Kostelec jsou krok od finále Zdroj: iDnes.czJediné vítězství dělí házenkáře Kostelce na Hané a Hranic od postupu do finále první ligy. V zápasech hraných o víkendu dokázali oba favorité využít výhodu domácího prostředí a svá utkání vyhráli.
26.3.Mrózek už si letošní sezónu nezahrajeLibor KuligTento talentovaný karvinský odchovanec, který hraje na střední spojce a po odchodu Radčenka se dostal do základní sestavy Baníku už do bojů v letošní sezóně nezasáhne.
25.3.Baník zaslouženě porazil RadegastKAR - FMK 28:26, 28.kolo | Libor KuligV dramatickém utkání dvou největších rivalů několika posledních sezón Karviná i se značně kombinovanou sestavou porazila silný Frýdek-Místek a stále tak na dálku bojuje o druhou příčku před play-off s Duklou Praha. Tu první si i přes středeční porážku stále drží házenkáři Radegastu.
25.3.Známe semifinalisty 1.české ligyLibor KuligV 1.české lize postoupili do závěrečých bojů o účast v HIL favorité. Tři moravští a jeden český házenkářský tým se "poperou" o tři postupová místa do Interligy v ročníku 2003/2004.
25.3.Kamil Heinz se vrátilLibor KuligPo tříměsíčním hostování v druholigovém italském klubu Crotone se v neděli večer vrátil do Karviné náš odchovanec Kamil Heinz a od úterý se opět připravuje s karvinskými házenkáři na závěrečné boje v Interlize.
15.3.Dělba bodů v ZubříZUB - KAR 24:24, 27.kolo | Libor KuligAni večtvrtém utkání po sobě venku nedokázala Karviná vyhrát a veze z palubovky posledního Zubří "pouze" bod. Boj o druhou příčku s Duklou stále pokračuje a ztenčil se už pouze na jednobodové vedení Karviné.
14.3.Prešov byl nad síly KarvinéPRE - KAR 31:26, 15.kolo | Libor KuligV dohrávce 15.kola HIL Karviná v Prešově neuspěla. Frýdek dokázal vyhrát na Allrisku 26:25 a zvýšil tak odstup od Karviné na 8 bodů.
14.3.Losovalo se semifinále pohárů ve VídniLibor KuligV úterý 11. března proběhlo v sídle EHF ve Vídni losování všech semifinalistů evropských pohárů mužů.
10.3.Házenkáři Dukly porazili mistra a věří si na finále Zdroj: iDnes.czHázenkáři Dukly Praha oplývají seběvědomím a optimismem do dnů příštích. Porazili doma úřadujícího mistra z Karviné a věří v postup do finále, kde chtějí překvapit. Kádr na to jistě mají, ale play-off je ještě daleko.
9.3.Karviná bojovala, ale body zůstaly v Praze.DUK - KAR 31:27, 26.kolo | Libor KuligVe 26.kole HIL karvinský Baník předvedl na půdě Dukly velice dobrý výkon, ale z vítězství se nakonec radovali hráči Dukly.
9.3.Liga mistrů zná semifinalisty.Libor KuligO tomto víkendu se utkaly čtvrtfinálové dvojice v Lize mistrů v odvetných utkáních o postup do semifinále této nejprestižnější soutěže v házené mužů.
6.3.Karviná ve Frýdku bojovala, ale nevyhrála.FMK - KAR 26:24, 23.kolo | Libor KuligV dohrávce 23.kola Interligy se hrálo velice pohledné a dramatické utkání ve kterém se měli karvinští v případě jejich vítězství možnost dotáhnou na dosud vedoucí F.Místek.
3.3.Karviná si poradila s AllriskemKAR - ALL 24:19, 25.kolo | Libor KuligKarvinský Baník zvítězil ve 25.kole HIL nad těžkým soupeřem z Prahy a pojistil si tak v západní skupině druhou příčku. Allrisk přijel do Karviné s chutí získat body pro boj o co nejlepší umístění před play-off, ale domácí hráli naplno a body zaslouženě zůstaly v Karviné.