Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2006 vyšly tyto články:

31.3.Změna utkání s Lovosicemi!!Hansel RadimZ důvodu uzavření haly v Lovosicích kvůli povodním odehraje naše mužstvo 3. a event. 4. utkání semifinále Play-off v Lounech.

Termíny: 3. zápas - 1.4. v 15:30 hodin, event. 4. zápas - 2.4. v 18:00 hodin(případně ve 20:00 hodin)
27.3.HCB Karviná SCM - DTJ Polanka 21:16(14:8)Hansel RadimV utkání II. ligy mužů vyhráli naši junioři v utkání proti Polance díky výbornému výkonu v prvním poločase, kdy si vytvořili až 7-brankový náskok. V dalším průběhu se však nechali ukolébat tímto vedením a snaživý soupeř využil našeho polevení ke kosmetické úpravě výsledku.
27.3.Hráč Dukly údajně napadl trenéra Hargaše!Hansel Radim"Nevyšly nám oba začátky poločasů," posteskl si trenér Dukly Pavel Pauza. Jeho svěřenci se jen pozvolna dostávali do provozní teploty a především výpadek v úvodu druhé půle byl asi hlediska dalšího vývoje utkání klíčový. "Byly to naše chyby. Navíc minutu před koncem, když soupeř vedl o jednu branku, jsme přišli v útoku zbytečně o míč a Zubří si to pak už s přehledem uhlídalo. Věřím ale, že kdyby se hrálů třeba ještě pět minut, tak jsme vyhráli," krčí rameny.
26.3.HCB Karviná - HK Lovosice 35:27(18:12), 37:28(18:10) 2:0Hansel RadimVe víkendových zápasech semifinále Play-off naši hráči porazili ambiciózní celek Lovosic a v sérii, hrané na 3 vítězná utkání vedou nad svým soupeřem 2:0.
22.3.TJ Sokol Trnávka - HCB Karviná SCM 22:24(11:11)Hansel RadimPo průměrném výkonu zvítězili naši junioři v dalším utkání II. ligy mužů na půdě ambiciózní Trnávky rozdílem dvou branek. I nadále se však naši hráči trápí v proměňování vyložených šancí.
22.3.HCB Karviná SCM - SKP Frýdek-Místek 26:22(11:8)Hansel RadimV přípravném utkání porazili naši junioři po výborném výkonu účastníka Extraligy mužů, družstvo SKP Frýdek-Místek. Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří se vypjali k vynikajícímu výkonu. Absolutorium zaslouží především brankáři Mrkva s Lefanem, kteří přiváděli střelce hostí k šílenství. Naši mladíci tak dali tu nejlepší pozvánku na nedělní domácí utkání s Polankou. Zápas začíná v 16 hodin.
17.3.V semifinále proti Lovosicím.Hansel RadimV semifinále Play-off, které se hraje na 3 vítězná utkání nás čeká ambiciózní celek Lovosic, který si ve 3. utkání čtvrtfinále poradil s Jičínem. Druhou dvojici tvoří Zubří a Dukla Praha. Termíny semifinále HCB - Lovosice jsou následující:

25.3. v 17:30 hod.- Karviná, 26.3. v 10:30 hod. - Karviná, 1.4. v 17:00 hod - Lovosice, 2.4. v 17:00 hod - event. 4. zápas v Lovosicích, 5.4. v 17:30 hod.- event. 5. zápas v Karviné.
16.3.KH Kopřivnice - HCB Karviná 24:37(14:18)Hansel RadimVe druhém utkání čtvrtfinále Play-off, které se hrálo ve vynikající atmosféře díky našim věrným fanouškům, kteří si v hojném počtu našli cestu do kopřivnické haly, naši hráči zdolali po výborném, kolektivním výkonu rozdílem třídy mužstvo KH Kopřivnice a postupují do semifinále soutěže, kde narazí na vítěze série mezi Jičínem a Lovosicemi.
13.3.HCB Karviná - KH Kopřivnice 30:24(13:11)Hansel RadimV prvním utkání čtvrtfinále Play-off porazili naši hráči tým KH Kopřivnice a v sérii na dvě vítězná utkání vede 1:0. Další zápas je na programu již ve středu 15.3.2006 v 18 hodin v Kopřivnici.
13.3.KH Vsetín - HCB Karviná SCM 23:28(13:12)Hansel RadimV rychlém a dramatickém utkání naši junioři zvítězili ve Vsetíně 28:23, Přes vítězství není trenér Hudeček spokojen s výkonem hráčů. Katastrofální střelecká úspěšnost a množství technických chyb náš tým stálo mnoho sil v boji o vítězství. Pochvalu za svůj výkon zaslouží jen Kocich v brance, který dokázal také vstřelit branku přes celé hřiště.
12.3.Žákovská liga - IV. koloHansel RadimV sobotu 11.3.2006 se v Karviné uskutečnilo IV. kolo Žákovské ligy kategorie starších žáků. Naše mužstvo obsadilo 1. místo, když nenašlo přemožitele a postupuje do V. kola.
10.3.Pozvánka na házenou.Hansel RadimZveme Vás všechny na 1. utkání čtvrtfinále Play-off, ve kterém již v neděli 12.3.2006 v 10:30 hodin hostíme tým KH Kopřivnice.
6.3.HCB Karviná - SKP Frýdek-Místek 39:28(19:16)Hansel RadimV posledním kole základní části extraligy mužů si naši hráči bez problémů poradili s mužstvem SKP Frýdek-Místek. Již 12.3.2006 v 10:30 hodin nás čeká první zápas čtvrtfinále Play off, ve kterém hostíme tým KH Kopřivnice. Hraje se na 2 vítězná utkání a vítěz postupuje do semifinále, které se už hraje na 3 vítězství.
6.3.HCB Karviná SCM - HC Zlín 22:25(8:12)Hansel RadimV dalším utkání II. ligy mužů prohráli naši junioři ostudně s týmem HC Zlín, když v průběhu druhé půle prohrávali již rozdílem 10 branek. Tato prohra mrzí hlavně z hlediska předvedeného výkonu hráčů, kteří by měli v příštích letech naskočit do kádru extraligového áčka.
2.3.C.S. Cargo HBC Jičín - HCB Karviná 27:28(10:11)Hansel RadimV předposledním utkání dlouhodobé části soutěže náš tým zavítal na palubovku Jičína, který si v této sezóně doposud udržoval domácí neporazitelnost. Ve velice kvalitním a divácky atraktivním utkání zvítězilo naše mužstvo, když po většinu utkání vedlo a soupeř jen dotahoval pro něj nepříznivý stav.