Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2018 vyšly tyto články:

25.5.Oslavili jsme spolu s fanoušky dva tituly.Ivo DudekVčerejší podvečer patřilo karvinské náměstí klubu HCB Karviná a hlavně jeho příznivcům. Úderem šesté hodiny zahájil moderátor oslavy, pan Lukáš Hudeček, slavnostní akt a je třeba říct, že před velmi slušně zaplněným náměstím. Za to patří Vám, našim věrným fanouškům náš dík.
23.5.Michal Brůna: Tohle je nejtěžší titul. Měli jsme nezkušený týmwww.karvinsky.denik.czKarviná – Návrat po třinácti letech do mateřského klubu a české nejvyšší soutěže oslavil se vší parádou.
21.5.Nejen muži nám udělali o víkendu radostIvo DudekV sobotu 19.5.2018 odehráli starší žáci pod vedením paní trenérky Jany Hajžmanové v Plzni poslední turnaj Žákovské ligy. Turnaj vyhráli bez porážky a po zásluze stali vítězi celé soutěže a tím se stali Mistry ČR!!!
Gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci klubu!!!
20.5.Po osmi letech jsme mistry ČR!!!TAL - KAR 29:30, 0.kolo | Ivo DudekStalo se to, čemu ještě na začátku sezóny asi málokdo věřil. Ale tvrdou, cílevědomou prací jsme dokázali, že jdeme správnou cestou a získali jsme cennou trofej Mistra ČR.

foto: Hynek Sladký

19.5.První mečbol neproměněn, Plzeň snížila na 2:1TAL - KAR 30:29, 0.kolo | Ivo DudekMinimálně do zítřejšího večera je prodloužena finálová série. Domácí po velkém boji dokázali pro sebe "urvat" třetí zápas a o mistrovi tak ještě není zdaleka rozhodnuto.
18.5.Karvinské očekávání. Titul je hodně blízko, ale zároveň i dalekoMilan Novotný - www.extraligahazene.czJsou krůček od vysněného titulu. V Karviné přitom před sezonou takový úspěch neočekávali, ale jak se říká, s jídlem roste chuť. Slezskému mužstvu stačí vyhrát jedno utkání a naváže na slavné období z první dekády jednadvacátého století, kdy kralovalo českému handbalu. A je jedno, jestli se to Karvinským povede v sobotu, v neděli, nebo až v pátém zápase na domácí palubovce. To bychom ale hodně předbíhali
17.5.Věřím, že titul bude, říká karvinský král sedmiček Monczkawww.idnes.czKarvinský házenkář Marek Monczka v úvodních dvou finálových zápasech extraligy s Plzní nastřílel 18 gólů. Z toho 12 ze sedmimetrových hodů... Na sedmičky je specialista.
13.5.Do Plzně pojedeme za stavu 2:0!!!KAR - TAL 32:31, 0.kolo | Dnešní utkání bylo pro nás o poznání těžší než včerejší, ale přece jen jsme po velkém boji urvali nejtěsnější vítězství a vedeme tak v sérii 2:0. Příští víkend finále pokračuje v Plzni.
12.5.Ujali jsme se vedení ve finálové sérii!KAR - TAL 30:24, 0.kolo | Zejména výbornému prvnímu poločasu jsme se dostali do vedení v sérii. První, důležitý krok jsme udělali ale zbývají další dva, neméně těžší! Přijďte nás zítra zase podpořit v druhém utkání, moc nám to pomáhá!
11.5.Recept na úspěch? Mix mládí a zkušenostíwww.karvinsky.denik.czKarviná – Házenkáři Karviné jsou krůček od svého cíle. Respektive od zisku zlatých medailí, které sice před sezonou cílem nebyly, ale proč se o ně nepokusit, že?
8.5.Informace před finálovým víkendemIvo DudekVzhledem k tomu, že bychom neradi aby před pokladnami vznikaly nějaké fronty, tak zahájíme prodej vstupenek už v sobotu v 16 hodin. Tedy dvě hodiny před prvním hvizdem.
6.5.Jsme ve finále!!! Děkujeme za podporu!LOV - KAR 33:38, 0.kolo | Co se zdálo před sezónou naprosto nemožné, se stalo skutečností! Dostali jsme se až do finále a a máme tak možnost poprat se o titul!
4.5.​Střípky z činnosti RHC Karviná (leden - březen 2018)Ivo DudekV průběhu prvního čtvrtletí tohoto roku podniklo naše RHC řadu akcí. Jejich souhrn pro Vás připravila trenérka paní Jana Hajžmanová.
2.5.Starší dorost si připsal cenné vítězství se ZubřímIvo DudekVe dvacátém kole první ligy dorostů hrály oba naše týmy se svými protějšky ze Zubří. zatímco co mladší odešli výrazně poraženi tak jejich starší kolegové tento těžký souboj zvládli a suverénního lídra extraligy staršího dorostu ze Zubří dokázali po zásluze porazit. Pro zubřany je to tak teprve první porážka v letošní sezóně!
1.5.VŠICHNI SPOLEČNĚ DO LOVOSIC!Ivo DudekKlub HCB a fanclub pořádá autobusový výjezd do Lovosic 5.5.2018 na semifinálový 3. zápas (popř. 4. zápas). Cena výjezdu 400 Kč. Ubytování není v ceně, bude se řešit po domácích utkáních. Minimální počet přihlášených musí být třicet. Pokud se požadovaný počet nepřihlásí do 1.5.,tak bude výjezd zrušen. Přihlásit se můžete na vrátnici házenkářské haly od 25.4. Uveďte své jméno, telefon. čislo a nechte zálohu 200 Kč/fans. Více info Libor Krawczuk 777 020 131.

AKTUÁLNĚ

Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA