Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2008 vyšly tyto články:

19.6.Házenkáře Zubří povede KekrtIvo DudekZdroj www.idnes.cz
Trenér Jiří Kekrt, který začátkem tohoto roku odešel z Karviné, se domluvil na angažná u našeho finálového soupeře HC Zubří. Více se dozvíte v tomto článku, který vyšel dnes na www.idnes.cz.
18.6.V příští sezóně nebudeme hrát evropské poháryIvo DudekV klubu se teď odehrává spousta důležitých věcí. Je třeba na příští rok stabilizovat kádr A týmu po odchodech opor po letošní sezóně včetně pozice nejdůležitější - trenéra. To vše ještě není uzavřeno. Co už ale jasné je, v příští sezóně nebudeme hrát evropské poháry.
8.6.SHC Maloměřice - HCB OKD SCM 23 : 31 (12:11)Ivo DudekJuniorce se podařilo dotáhnout do konce kýžený cíl a to postup do první ligy mužů. Dlouho jsme usilovali o to, aby z našeho pohledu nesmyslné nařízení svazu o zákazu postupu SCM klubů do první ligy padlo. A je určitě dobře, že hned první příležitost k postupu po tom, co svaz tento zákaz zrušil, jsme využili. Gratulujeme klukům a trenéru Hudečkovi k postupu a věříme, že pro růst mladých hráčů je jen dobře, že budou moci hrát vyšší soutěž!
7.6.Juniorka porazila v baráži Maloměřice 42 : 23 (19:11)Ivo DudekDnes udělala juniorka rozhodný krok k postupu do první ligy. Porazila totiž v prvním barážovém utkání Maloměřice velice výrazným rozdílem a snad udělala rozhodující krok k postupu do první ligy mužů.
6.6.Mladší žáci druzí v Novinářském kalamářiIvo DudekV areálu ZŠ Zárubova Praha 4 se konal již 37. ročník Novinářského kalamáře v kategorii mladších žáků. Národního finále se zúčastnilo deset finalistů z jednotlivých oblastí. Prvenství obhájili mladí házenkáři ze ZŠ Kopřivnice, kteří ve finále porazili naše chlapce.
6.6.Házenkáři rozehrají kvalifikaci o MS se SrbskemIvo DudekZdroj www.idnes.cz
Českým házenkářům začíná zítra boj o MS 2009 v Chorvatsku. V kvalifikačním utkání se střetnou se Srbskem, první utkání se hraje v sobotu v Zubří.
4.6.Juniorka bude bojovat o první ligu !Ivo DudekUž tuto sobotu bude hrát juniorka s Maloměřicemi o dlouho kýžený postup do první ligy. Po čtyři roky byla totiž tato možnost zapovězena. Letos konečně umožnil svaz SCM družstvům postup a tak by bylo určitě škoda tuto možnost propásnout. Přijďte proto povzbudit hráče juniorky v sobotu v 11 hodin v prvním barážovém utkání v co největším počtu! Maloměřičtí se jistě nenechají zahanbit a přijedou své miláčky povzbudit v hojném počtu.
1.6.Mladší dorostenci jsou stříbrníIvo DudekObhajoba titulu z loňska mladším dorostencům nevyšla. Přebory vyhráli domácí hráči Zubří, kteří na přeborech hráli ve výborné formě a nenašli přemožitele.
Naši hráči na druhém místě získali 4 body, třetí skončili se ziskem dvou bodů dorostenci HBC Jičín a čtvrtá skončila bez bodu Dukla Praha.

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

včera

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA