Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 vyšly tyto články:

26.7.Další posilou je Tymoteusz PiątekRedakceNa nedávné tiskové konferenci informovalo vedení klubu o nových posilách a zmínilo se také o tom, že ještě zůstává problémem post pivota. Odešel totiž Libor Hanisch do Dessau - týmu druhé bundesligy a tak když je navíc zraněný Jan Užek zůstal právě post pivota citelně oslaben.
25.7.Máme za sebou první přípravné duely s těžkými soupeřiRedakceV pátek jsme, v podstatě týden po začátku přípravy, odehráli první duel s týmem druhé bundesligy Dessau-Rosslauer HV 06. Trenér Marek Michalisko chce totiž v přípravě odehrát co nejvíce utkání, aby se náš celek, ve kterém je řada nových tváří, mohl před startem soutěže co nejvíce sehrát.
18.7.Tisková konference klubuRedakceDnešní odpoledne se odehrála, již dříve avizovaná, tisková konference klubu, kde přítomným zástupcům tisku i regionální TV Polar byly představeny posily klubu a také jeho cíle a všichni přítomní měli možnost vyzpovídat přítomné hráče, trenéra a další představitele klubu.
17.7.Marek Vančo v Německu zdomácnělKarvinský deník - Martin RuščinUž třetím rokem běhá po německých palubovkách český házenkářský reprezentant Marek Vančo, titulní tvář klubu Dessau-Rosslauer HV06. S jeho výkony i přístupem jsou v bývalém východoněmeckém klubu natolik spokojeni, že s Vančem podepsali novou smlouvu na další dva roky, tedy do roku 2019.
13.7.Michal Brůna: Nemyslel jsem si, že se vrátím jako aktivní hráčKarvinský deník - Martin RuščinKarviná – Velký návrat do míst, kde s házenou začínal, ohlásil začátkem týdne někdejší reprezentant a člen takzvané zlaté generace karvinské házené z přelomu tisíciletí Michal Brůna.
12.7.Michal Brůna se vrací do Karviné! Karvinský deník - Martin RuščinHázenkářský mistr republiky Michal Brůna začne s Baníkem přípravu na novou sezonu.
12.7.Zítra začíná přípravaRedakceTak pauza končí a konečně vypukne příprava na novou sezónu. Po zhruba dvou měsících přestávky se sejdou hráči na hale poprvé zítra 13.7.2017 v 17 hodin.

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

včera

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA