Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2006 vyšly tyto články:

26.9.Srdečně zveme na zápasy týmů SCMBohdan KalužaJiž tradičně v neděli se utkají naše juniorské týmy se svými protějšky z HC Sokol Přerov, starší dorost v 13:00, po nich dorost mladší v 15:00 a nakonec juniorka SCM v 17:00.
21.9.HCB OKD Karviná - TJ Cement Hranice 36:24(19:10)Hansel RadimV předehrávaném utkání 4. kola již po prvním poločase nebylo pochyb o vítězství domácího týmu, který si již v první půli vypracoval devítibrankový náskok, když se za spolehlivě pracující obranou blýskl několika výbornými zákroky Marjanovič. V druhé půli naši hráči své vedení ještě zvýšili a zápas v pohodě dotáhli do vítězného konce. Trenér Kekrt tak mohl dát příležitost všem hráčům lavičky.
20.9.Pozvánka na zápasy dorosteneckých týmů a juniorky.Hansel RadimRádi vás zveme tuto neděli 24.9.06, kdy proběhne další domácí kolo všech našich juniorských týmů. V 13:00 Starší dorost a v 15:00 dorost mladší se utkají s Bohunicemi. V 17:00 pak proti sobě nastoupí juniorka SCM proti tradičnímu rivalovi TJ Šumperk.
18.9.HK Lovosice - HCB Karviná 31:33(12:16)Hansel RadimI ve druhém utkání Extraligy mužů nepoznali naši hráči hořkost porážky, když si téměř po celý průběh utkání udržovali 4-6 brankový náskok. Jen v posledních minutách se soupeři díky vyloučením našich hráčů podařilo dotáhnout na rozdíl jediné branky. Pak však v poslední minutě pojistil Sobol po přihrávce T.Heinze naše vítězství.
11.9.HCB OKD Karviná - TJ Jiskra Třebóň 36:25(19:10)Hansel RadimVe svém prvním soutěžním utkání sezóny 2006/2007 si haši hráči bez větších problémů poradili s celkem Třeboně a po 1. kole soutěže jim patří 1. příčka. V dresu domácích se mimo jiné představili i Robert Plšek, navrátilec Kamil Heinz a mladičký brankář Tomáš Mrkva, který si odbyl svou soutěžní premiéru v týmu mužů.
8.9.Pozvánka na zápasy starších žáků HCB.Hansel RadimV sobotu 9. září v 16.45 hrají starší žáci A HCB Karviná proti Sokolu Trnávka, béčko zase s TJ Rožnov p/R. v 14.15, srdečně zveme.
8.9.Pozvánka na zápasy žáků mladšíchHansel RadimMladší žáci A HCB Karviná hrají také v sobotu 9. září v 15:30, kdy se utkají s TJ Sokol Krnov, béčko s TJ Rožnov p/R. v 13:00, srdečně zveme
8.9.Pozvánka na zápasy dorosteneckých týmů a juniorky.Hansel RadimNejen naši extraligoví muži začínají letošní sezonu tuto neděli 10. září. Hned po jejich zápase hrají svůj první domácí zápas 1. ligy starší dorostenci. Začíná se v 13:00 a také proti Třeboni. Po nich v 15:00 budou hrát junioři SCM s muži TJ STM Olomouc utkání druhé ligy. Původně plánované utkání mladšího dorostu je na žádost soupeře odloženo.
7.9.Karvinský dorost na výkonnostních testech a turnaji týmů SCM Hansel RadimVe dnech 6-8.9.06 proběhlo pravidelné předsezonní testování hráčů všech chlapeckých SCMek.Starší dorost testoval v Rokycanech, mladší v Plzni. Neznáme výsledky testů konkurentů, z karvinských nesplnili v každé kategorii pouze 2 hráči, ve všech případech se jednalo o tréninkové manko po zraněních.
4.9.Pozvánka na házenou.Hansel RadimZveme Vás na utkání přípravy mužstva mužů HCB OKD - MŠK SIRS P.Bystrica, které naši hráči sehrají ve středu 6.9.2006 v 17.30 hodin. Jedná se o poslední přípravu před nedělním zápasem extraligy, ve kterém hostíme celek Třeboňe a na který Vás všechny srdečně zveme. Začátek: Neděle 10.30 hodin.
3.9.Prodej permanentek.Hansel RadimV pondělí 4.9. ve 14 hodin začíná v sekretariátu HCB prodej permanentek pro podzimní část sezóny 2006/2007. Cena permanentky na 14 domácích utkání je 300.- Kč.