Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2013 vyšly tyto články:

29.9.Povinné, ale nepřesvědčivé vítězstvíKAR - KOP 36:30, 5.kolo | Sice jsme dnes porazili poslední Kopřivnici ale vítězství se nerodilo příliš jednoduše. Na dobré výkony z posledních zápasů proti Jičínu a Dukle jsme nenavázali a dnes jsme tak kvalitní výkon nepodali. O vítězství jsme totiž rozhodli až zlepšenou hrou v druhé půli. Zejména v jejím začátku, když jsme prvních 13 minut vyhráli 10:1!
25.9.V dramatickém zápase jsme podlehli Dukle DUK - KAR 27:25, 4.kolo | Středeční kompletní kolo Triglav Extraligy nás zavedlo do Prahy, kde jsme se utkali v těžkém utkání s domácí Duklou. Chtěli jsme potvrdit dobrou formu z minulého utkání s Jičínem a domácím tak zkomplikovat cestu za vítězstvím. To se nám sice podařilo ale bez třešinky na dortu v podobě bodového zisku.
22.9.Porazili jsme mistra a získali tak dva bodyKAR - JIC 23:20, 3.kolo | Hráči se zřejmě poučili ze svých chyb v utkání se Zubřím minulý týden a dokonale zaskočili mistra. Nastoupili jsme totiž velmi sebevědomě a od začátku jsme měli otěže zápasu ve svých rukou. Celý zápas jsme vedli a po zásluze jsme zvítězili. A to se dá říct, že vítězství o tři branky je pro soupeře ještě lichotivé. Mohlo to totiž skončit i daleko větším rozdílem.
16.9.I mládežnické týmy už finišují s přípravouRedakceTentokrát se s námi podělil o své dojmy z turnaje staršího dorostu trenér Jaroslav Hudeček.
15.9.Těsná prohra v ZubříZUB - KAR 28:27, 2.kolo | Tím nejtěsnějším rozdílem jsme, bohužel, prohráli v Zubří. Stejně jak my, vstoupilo Zubří do nového ročníku Triglav Extraligy v prvním kole rozpačitě. My jsme sice přece jen vyhráli s Přerovem, ale Zubří utrpělo debakl na Dukle. A tak jsme byli zvědaví na vzájemné porovnání sil našich týmů.
8.9.Trochu rozpačitý start Triglav extraligyKAR - PRV 27:22, 1.kolo | Dva body z prvního utkání letošního ročníku extraligy jsme získali ale vítězství se nerodilo lehce. Výkon, zejména v prvním poločase, byl totiž špatný. Hráči totiž vytvořili velké množství technických chyb a když už se dostali do šance, tak ji velice často neproměnili. V druhém poločase jsme pak tento vývoj přece jen zlomili a otočili utkání v náš prospěch.