Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

3.8.I starší dorostenci začali přípravuIvo DudekPo našich mužích začali naplno přípravu i naše mládežnické celky.
29.7.Kapacita zápasu se Zabrze je vyčerpána!Ivo DudekUpozorňujeme všechny naše příznivce, že kvůli platným epidemiologickým opatřením je velmi omezená kapacita účastníků sobotního přípravného utkání s Górnikem Zabrze a ta už je, bohužel, vyčerpaná. Omlouváme se za tyto komplikace.
23.7.„Důležitá je návaznost mezi jednotlivými kategoriemi" ví šéftrenér mládeže Radek GodálMgr. Radek GodálPřed startem nového soutěžního ročníku 2020/2021 jsme položili pár otázek šéftrenérovi mládeže HCB Karviná Mgr. Radku Godálovi.
21.7.Jsme nasazeni do druhého kola nového EHF European Cupu.RedakceEHF zveřejnila nasazení pro své poháry. Pohár, který jsme znali v minulých sezónách jako Challenge Cup, se nyní přejmenoval na EHF European Cup. A právě do druhého kola tohoto poháru jsme nyní nasazeni.
20.7.„Na palubovce už mě asi neuvidíte," řekl Michal BrůnaIvo DudekPoprvé v roli hlavního trenéra začal s týmem mužů přípravu Michal Brůna, kterého jsme ještě v loňské sezóně byli zvyklí vídat spíše na palubovce. Tak jsme si s ním domluvili schůzku a zeptali se jej na pár věcí.
15.7.Extraligové týmy startují přípravu na novou sezónu Redakce ČSHPolovina července, to je tradiční čas, kdy většina týmů z nejvyšších soutěží startuje přípravu na nový ročník. Nečekaně dřív ukončená sezóna dala řadě klubů příležitost započít první fázi přípravy už v červnu, v těchto dnech většina týmů vstoupila do další části předsezónní přípravy.
15.7.„Letos bude extraliga ještě vyrovnanější“ říká Slávek MlotekIvo DudekPo dvou letech se do kádru HCB Karviná vrací kreativní střední spojka Slavomír Mlotek. Zeptali jsme se jej kde působil a také jak se mu daří na začátku přípravy a další věci.
6.7.„Věřím, že se tady herně ještě zvednu,“ je přesvědčen Vojta Patzel.Martin Ruščin​Už je týden ve Slezsku a se spoluhráči absolvoval v pondělí první trénink v rámci soustředění v Petrovicích.
22.6.Máme nového hlavního partnera!Redakce
21.6.Sportovní víkend v HavířověIvo DudekByli jsme pozvání k účasti ve sportovním víkendu, který pro své mladé příznivce organizoval hokejový klub AZ Heimstaden Havířov.
16.6.Chceš sportovat a zároveň studovat? Můžeš!Ivo DudekHCB Karviná začal spolupracovat Obchodná akademii Karviná. Ty Ti v rámci studia umožní dopolední specializované tréninky.
16.6.Los kvalifikace na EURO 2022www.chf.czČeští reprezentanti se v bojích o EHF EURO 2022 poměří s týmy Ruska, Ukrajiny a Faerskými ostrovy. EHF EURO 2022 hostí Slovensko a Maďarsko, na šampionátu se představí 24 týmů.
9.6.Korunovace Házenkářky a Házenkáře sezóny – on-line galavečer již DNES!http://www.svaz.chf.czSlavnostní galaprogram plný zajímavých hostů, házené a zábavy se přiblížil. Sledovat živě jej můžete už dnes, v úterý 9. června ve 20 hodin. Na co se můžete těšit?
1.6.Extraliga 2020/2021 rozlosována! Ivo DudekZástupci českých extraligových klubů se již ve čtvrtek 28. května sešli v Praze a zahájili společné přípravy na nový házenkářský ročník. Na společném jednání extraligových klubů s vedením soutěže byla projednána termínová listina příštího soutěžního ročníku, systém soutěže a proběhlo také rozlosování.
12.5.Svoje působení v klubu ukončil prezident Roman MuchaIvo DudekPo čtyřech létech působení ve vedení klubu si pan Mucha uvědomil, že už není v jeho silách zvládat působení jak v klubu, tak ve svých podnikatelských projektech a musel se rozhodnout co dál.
3.5.Pozvánka na letní házenkářský kemp Jana HajžmanováHCB Karviná pořádá pro své házenkáře ročník narození 2006 až 2009 „LETNÍ HÁZENKÁŘSKÝ KEMP“
26.4.„Uplynulé období bylo úspěšné" tvrdí svorně Marek Michalisko s Michalem BrůnouIvo Dudek​Sezóna 2019-20 byla ukončena kvůli pandemii koronaviru předčasně a tak je správný čas si o té uplynulé sezóně, ale i o té, která nás čeká, popovídat s trenérem Michaliskem a lídrem týmu Michalem Brůnou.
24.4.Sezóna definitivně skončilaIvo DudekAž do dnešního dne nebylo jasné, jaký osud bude mít Challenge Cup, ve kterém jsme se měli ve čtvrtfinále utkat s Duklou Praha. Dnes zasedal výkonný výbor EHF a vynesl konečný verdikt.
5.4.STRABAG Rail Extraliga ukončena. Platí pořadí současné tabulky, soutěž končí bez určení mistra Redakce ČSHExekutiva ČSH rozhodla po jednání s účastnickými kluby o ukončení nejvyšší české soutěže mužů STRABAG Rail Extraligy. V letošním ročníku končí soutěž bez udělení mistrovského titulu.
27.3.Zpět v čase!!!Ivo DudekSportovní dění se kvůli pandemii koronaviru na chvíli zastavilo a tak je ideální čas připomenout si některé památné zápasy našeho klubu nedávné, i trochu dávnější, historie.
24.3.Starší žáci HCB Karviná v zahraničíRedakceJeště předtím, než se veškeré sportovní dění z důvodu pandemie koronaviru zastavilo, absolvovali naši starší žáci díky podpoře klubu, rodičů, města Karviná a hlavně Moravskoslezského kraje dva kvalitní turnaje na Slovensku.
13.3.Házenkářské soutěže na území ČR jsou přerušeny!Ivo DudekS ohledem na aktuální nařízení vlády ČR, které zakazuje akce s počtem účastníků nad 30 osob a vstup na sportoviště se rozhodnutím ČSH se odkládají utkání 22. kola extraligy stanovená na den 14.3.2020 v 18:00. Stejným způsobem se odkládají i finálová utkání Českého poháru mužů.
10.3.S Plzní hrajeme bez diváků!!!Ivo DudekVážení fanoušci, v souladu s rozhodnutím vlády ČR o zakázu všech hromadných akcí nad sto lidí jsme nuceni přistoupit k tomu, že dnešní utkání se odehraje tzv. za zavřenými dveřmi. Velmi nás to mrzí ale není jiné řešení. Můžete nám fandit u telezních přijímačů, porotože přenos samozřejmě bude zajištěný.
10.3.Vítězství za zavřenými dveřmiKAR - TAL 27:24, 21.kolo | Oba týmy se v Karviné musely vyrovnat s pro ně velmi nezvyklou situací. Dnes totiž začalo platit opatření vlády, které zavedla po zasedání Bezpečnostní rady státu, o tom, že ruší všechny akce, kde se sejde více než 100 lidí. A tak se hrálo v atmosféře, která tak trochu připomínala divadelní představení.
2.3.Nejúspěšnější sportovci Karviné pro rok 2019 RedakcePo roce se opět v karvinském kulturním domě odehrála slavnostní událost. Město Karviná, ve spolupráci se svými partnery, vyhlásila své nejlepší sportovce uplynulého roku. A i tentokrát se významnou měrou zapsali do vyhlašování hráči našeho klubu.
1.3.Padli jsme v HranicíchHRA - KAR 29:24, 20.kolo | I ve dvacátém kole pokračovaly naše nevýrazné výkony z poslední doby a nechali jsme oba body na palubovce Hranic.
23.2.Dělba bodů s Novým VeselímKAR - VES 26:26, 19.kolo | Utkání 19. kola Strabag Rail extraligy přineslo naprosto vyrovnanou bitu, která nakonec neměla vítěze a soupeř si tak od nás odváží bod. Pro nás je to ztráta před blížícím se koncem základní části.
21.2.Dominik Solák prodloužil smlouvu!Ivo DudekVedení klubu si uvědomuje, že z Dominika během posledních tří let vyrostla velká osobnost, jak na palubovce, tak v kabině. Stal se z něj jeden ze stavebních kamenů kádru a proto managament klubu nabídl Dominikovi novou smlouvu na čtyři rok a ten ji dnes podepsal.
20.2.V neděli s Novým VeselímIvo DudekNa předzápasové prognózy jsme se zeptali aktérů tohoto atraktivního duelu.
19.2.Poslední příprava staršího dorostu.Ivo DudekPříprava starších dorostenců na odvetnou část první ligy je u konce. Už v neděli totiž začíná soutěž a starší dorostenci se na domácí palubovce utkají v 15 hodin s týmem Frýdku Místku. Ten je zatím na třetím místě a tak nás nečeká nic lehkého.

AKTUÁLNĚ

Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA